Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » DJ vagy zenekar? Melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DJ vagy zenekar? Melyiket választanátok a saját esküvőtökre?

Figyelt kérdés
Miért?
2011. okt. 11. 13:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%
Gépzene? Drogos buli? Istenem... a Dj azt jelenti, hogy akármilyen zenét, bármilyet ERDETIBEN hallgathatunk nem valami hamis, farcs énekestől. Nálunk sem house vagy tehno zene lesz, hanem 80as, 90es évek slágerei, de azokat legalább eredetiben, az eredeti előadótól fogjuk hallgatni, nem valami gagyi, farcs, hamis utánzatot.
2011. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Gépzene? A DJ nem azt jelenti, hogy diszkó tüctüc zenét fog játszani, hanem adunk neki egy zenelistát, és azokat a számokat adja le. És mivel a számok az eredetik, így biztosan nem hamisak, tökéletesen szólnak etc...
2011. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! És tudtok ajánlani DJ-t vagy zenekart? Budapesten lesz az esküvő.
2011. okt. 11. 13:51
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem kellene elmenni ennyire szélsőségesen :D


A zenekar nem csak hamis, fals, gagyi mulatós lehet, a dj meg nem csak tuctuc drogos. Mind a kettőnél van aranyközépút...


Kérdező: Milyen stílusú zenét szeretnél az esküvőn, mert akkor úgy ajánlanak a válaszolók.

2011. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Zenekar! Szeretem az élő zenét, sose voltam pl diszkós-bulizós, de koncertekre eljárni nagyon szerettem.
2011. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
80-as 90-es évek slágerei. Szeretem a Rock, Jazz, latin zenét. A mulatós zenét nem annyira. Sok külföldi vendég lesz, uh szeretném ha ők is jól éreznék magukat!
2011. okt. 11. 15:53
 17/20 anonim ***** válasza:
26%

jó, hát szerintem az élő zene akkor is jobb.


és olyan énekest kell hívni aki tud énekelni.... bár nem tudom ez nektek miért nem egyértelmű :D

2011. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, tesómék 3 uncsimék esküvőjén zenekar volt( külömböző), mindegyikre mondtak, hogy jaaaaaj, nagyon jó a zenekar, nagyon jól játszanak. Erre olyan hamis volt mind, hogy fájt a fülemnek. Felháborító, hogy ilyenek ebből élnek meg, akik ennyir enem tudnak énekelni és zenélni. Arról ne is beszéljünk, hogy mindehol az volt, hogy a zenekar egy csomót pihent, kajált, ivott, cigizett, míg teljes csönd volt a teremben... Na én ezért nem fizetnék százezreket!
2011. okt. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A kettőt lehet vegyíteni is. Ne egész este legyen zenekar, hanem mondjuk órás váltásban zenekar, majd dj (vagy gépről zene, mindegy) Így mindenki kiválogathatja, ami a fülének kellemes :D
2011. okt. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Egyértelműen zenekar.

Olyan metált adjanak, amitől szétszakad a környék...

2011. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!