Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvő és aki összead...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvő és aki összead (anyakönyvvezető vagy ki) mennyibekerül?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 20:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekünk Kalocsán volt az esküvönk most agusztusban és nem fizetünk érte semmit. Két tanuval bementünk nem kértünk semmit és nem is fizetünk érte. Nem kellett sokat várni sem Június végén bejelentettem és agusztus közepén megvolt.
2011. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Pesten, de legalábbis Újpesten csak hétvégén van házasságkötés.

Viszont ingyen van minden, beleértve a termet is. Csak a nagyon extra dolgokért kell fizetni, mint pezsgő, fényképész. Ha jól emlékszem a zenéért sem.

2011. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2011. okt. 20. 18:56
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

Nekünk Sopronban volt aug.6-án, 40en voltunk. Először mi is a két tanús megoldáson gondolkodtunk, de aztán rájöttünk arra, hogy ilyen nem minden nap van az ember életében, ezért utánajártunk néhány dolognak! Maga az esküvő alapára 15600,- forint volt (kisterem, anyakönyvvezető). Nekünk is ajánlottak mindenfélét, ilyen kristálypohár a pezsgőhöz, olyan gyűrűpárna, sőt még a pezsgőért is kértek volna. Mi nem kértünk semmit, mert a pezsgőt mi vittük, a gyűrűpárnát már előre megvettük, a gyertyákat (gyertyagyújtás) aukciós oldalon vásároltam, sima pohárból ittunk. Egyáltalán nem bántam meg, hogy így döntöttünk, bár nagyon nehéz volt kigazdálkodni ezt az összeget is, az esküvőről nem is beszélve. Mi 400ezer forintból hoztunk ki mindent, amiben a kaja és az ital is benne volt.

Tehát ha nem "muszájból" házasodtok, hanem azért mert valóban szeretitek egymást, szerintem szánjatok rá elég időt és energiát, mert egy közös gyertyagyújtás és egy megható szülőköszöntés életre szóló élmény is lehet.

De persze a Ti döntésetek :) Sok boldogságot!

2011. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!