Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vőfély, ceremónia mester...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőfély, ceremónia mester Borsodban és környékén?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 06.02 lesz az esküvőnk. Mi pesten lakunk, és

Borsodban lenne az esküvő. Kérlek segítsetek. Akinek volt már esküvője, vagy tervezi, és tud jó vőfélyt, ceremónia mestert, zenekart Borsodban, nagyon megköszönném. Rövid tapasztalat is jöhet. Köszönöm a segítséget! néztem már pár helyen, de nem nagyon kaptam visszajelzéseket. Húsvér emberek kellenének. Köszi-köszi!


2011. okt. 16. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Minek vőfély? Ostoba péznkidobás, ráadásul lefárasztja a baromságaival a nésznépet.
2011. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm észrevételed, erre nem is gondoltam. Bár nem tudom, a kérdésben volt-e valahol arra való utalás, hogy jó ötlet-e. Várom a további ötleteket. Köszönöm!
2011. okt. 16. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Borsodban hol? Mert nem mindegy, hogy Miskolc vagy Sátoraljaújhely.
2011. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mád lenne. Igazából azért írtam Borsodot, mert eddig akit ajánlást kaptunk, az pécsi volt vagy Szigetszentmiklósi. Tehát az már jó, ha Borsodi. De Szerencs, Miskolc, Tokaj... ebben a környékben gondolkodom.
2011. okt. 16. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Sz-sz-b megyei vőfély,pl nyíregyházi, ez egy 50kmer...
2011. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
60%
Szia! Nekünk idén volt az esküvőnk és nagyon elégedettek voltunk a vőfélyünkkel. Mi inkább csak az este irányítását kértük, nem szerettünk volna bugyuta játékokat, pajzán/perverz mondókákat (persze mondja ezeket is, ha igényli a pár és/vagy a hangulat). Nyíregyházi, de mozgatható és megy is ha hívják még messzebbre is mint Mád. Ha írsz privát e-mailt oda dobom is a nevét és a számát, amin elérhetitek. Be van táblázva, de még most csak szabad az a hete :)
2011. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat, főleg az utolsóét :) már találtunk vőfélyt :) 30.000ért vállalta és Nyírtelki :) állítólag nagyon jó :) de azért köszönöm :)
2011. nov. 16. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!