Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan válasszak vőfélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válasszak vőfélyt (vagy ceremónia mestert), ha mostanában nem volt esküvő felénk?

Figyelt kérdés
Gondolom személyes tapasztalat alapján a legjobb.Nálatok hogy volt?
2010. júl. 21. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:

én nem akartam vőfélyt, de mindenki rábeszélt, ezért az utolsó pillanatban (3 héttel esküvő előtt) kerítettünk egyet internetről


azért őt választottuk, mert a többiekhez képest normális árat mondott, és hozott 2 galambot ajándékba galambröptetéshez


meg voltunk elégedve vele

2010. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem majd csak lesz a lagzi, de itt a szomszéd faluban (elköltözött ebből a faluból) van egy idősebb férfi akivel egy hagyományőrző együttesben táncolunk, itt a legtöbb hagyományos lagziba őt hívják, az együttes lakodalmas koreográfiájában is ő a vőfély, nagyon szépen beszél, nem netes szöveggel, hanem hagyományosan (az eredeti feljegyzések alapján) a falunk, környékünk szokásai szerint, és nem buta versikéket, nem buta játékokat, mond, csináltat, nincsenek felesleges hülyeségek. Ha majd lesz lagzim, biztosan őt fogjuk felkérni, csak ismerősöknek vállalja.

Ha falusi vagy, nézz körül, kérdezgess a környéketeken, hogy kinek ki volt, kit tud ajánlani, idősebbeket megkérdezni, hogy ki szokott lenni, ki ügyes, ki beszél szépen, általában minden faluban, vagy környéken van ilyen. Nagyvárosban már nehezebb a helyzet.

2010. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Esküvő közel s távol a miénk van :) Pest mellet lakunk egy faluban.Akkor majd érdeklődöm nagyszülők-szomszédoknál...
2010. júl. 21. 13:50
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, ha nem találsz jót, küldj privit, megadom a mienk elérhetőségét
2010. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!

tudom ajánlani titz tibit, egy gyöngyszem:)

link:

[link]

2010. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. júl. 21. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerősöm vőfélykedik, most már mondhatni hivatásszerűen. Szerintem nem is kér sokat. (Bár én még nem mentem férjhez).
2010. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó.Nem lehet neked privit írni...Melyik megyében vállal esküvőt az ismerősöd és kb mennyiért?

Még mindig gyűjtögetjük az ajánlásokat,kicsit később döntünk.

2010. júl. 26. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!