Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ajándékot vigyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vigyünk ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Unokatestvérem esküvője lesz. 21 vagyok a párom 24. Nem úgy hívtak meg, hogy család, + nyugodtan vigyem a párom is, hanem minket kettőnket külön, igaz csak szóban, mert Ő nagyon messze lakik, én meg mindig koliban vagyok. Gyors meghívás volt, mikor mindketten ott voltunk.


Tehát tiszta sor, hogy ajándékot külön kell vinnünk. Tudja mindenki, hogy nincs még saját keresetünk tanulunk mindketten. Milyen ajándékok jöhetnek szóba ilyenkor?


2011. okt. 18. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem kell külön külön ajándékot vinnetek!!

egy pár vagytok,ugyhogy közösen vegyetek valamit!

2011. okt. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
74%

Szerintem se kell külön ajándékot vigyetek, és általába ugy szokták, hogy megkérdezik, hogy mire lenne a fiatal párnak leginkább szüksége, és ha úgy látjátok, hogy nem drága akkor megvehetitek azt!!!

Remélem tudtam valamit segíteni!!

2011. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Kérdezzétek meg, hogy mire van szükségük. Az a legtisztább.

Vagy adjatok pénzt/valami kis személyes dolgot, amit tudnak is használni. Nálunk volt pl. olyan, hogy "nászéjszaka-csomagot" állítottam össze (masszázsolaj, csoki, vicces óvszer, kinyomtatott pózok stb.), nagy sikere volt és megvolt fillérekből.

2011. okt. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem muszáj külön ajándék. Én is voltam így hasonló helyzetben amikor esküvőre voltam hivatalos a párommal. Mi egy botmixert vittünk mert tudtam jól hogy szükségük van rá és régóta szerettek volna ilyet. Így közösen ezt adtuk nekik :)
2011. okt. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy a családtól külön kell adniuk ajándékot...Én úgy gondolom, ha tudják, hogy nincs saját keresetetek, akkor valami kis aprósággal lepjétek meg őket, a nászéjszaka-csomag jól hangzik:)
2011. okt. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a külön ajándékot úgy értette, hogy ő meg a párja a szüleitől külön vennének ajándékot. Szerintem ha még mindketten tanultok, nem kell drága ajándék, csak jelképes. Pl. gravíroztathattok két pezsgőspoharat a nevükkel, az esküvő dátumával, meg valami kedves motívummal, esetleg szöveggel:D Nem túl drága, de szerintem egyedi ajándék:D
2011. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem élményt adjatok ajándékba. 5000 Ft-ért is van már ajándékkártya, kb 60 féle élményből választhatnak tetszés szerint. Ez nektek sem annyira megterhelő anyagilag talán (nem akarok pénztárcában turkálni), viszont egyedi és még mindig jobb, mint egy fényképalbum pl.


[link]

2011. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért a saját vacsorátok árát vigyétek el, ne fizessenek rátok.
2011. okt. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Természetesen a külön-t, úgy értettem, hogy a szüleimtől külön, én és a párom együtt! De a botmixer nagyon jó ötlet és a nászéjszaka csomag is! :D
2011. okt. 18. 12:43
 10/11 anonim ***** válasza:

a pezsgőspohár-gravírozás nagyon jó ötlet, én nagyon örülnék neki!! most lesz esküvőm, remélem kapok ilyet:P


mutatok, nekem mi tetszene:

[link]

[link]

[link]

[link]



és ami nagyon tetszik, mikor úgymond fel van öltöztetve:

[link]

2011. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!