Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit kell vinni az anyakönyvvez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell vinni az anyakönyvvezetőhöz, ha házasságkötés céljából keressük fel?

Figyelt kérdés
Hány zanét kell választani?
2011. okt. 24. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Ami biztosan kell a személyigazolvány, alkcím kártya, anyakönyvi kivonat, és ha nem abban a telepüesen vagytok bejelnetve lakcímre akkor kell hajadonságot igazoló papír.

ezt az az anyakönyvezetö adja ki ahova be vagytok jelentve lakcímre.


zenét nem kell választani, de lehet, ezt majd az anyakönyvezetö elmondja.

amire számits hogy a nevet ki kell választani ami lesz esküvö után, és a születendö gyermekek nevét is.

2011. okt. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A google-n mindenre kapsz választ,csak keresni kell egy kicsit.(2 kattintás)

[link]

2011. okt. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Kerestem egy kicsit és mindenhol mást találtam:)
2011. okt. 24. 11:18
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Kedves 2-dik vagyok


Ha mindenhol mást írnak akkor azt kell csinálni amit én csináltam.Ugyanis itt a gyakorin is mindenki mást fog mondani.

Fogod és felhívod az önkormányzatot,és kéred az anyakönyvvezető irodát.Ott felteszed a kérdéseidet,és nagyon kedvesen,mindent kérdésedre pontos választ fogsz kapni..Mindent elmondanak,nagyon segítőkészek..Sokkal egyszerűbb ez a lépés,mint kiírni a kérdést,várni,hogy 10 válaszadóból hány fog egyezni..(a végén úgyis telefonálni fogsz)

2011. okt. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaja.Csak mivel nem vették fel egész nap a telót, ezért írtam ki.
2011. okt. 24. 11:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Ami biztos kell: személyi lakcím kártya anyakönyvi kivonat Neked meg a leendő férjednek, valamint ha kérnek hajadonságot igazoló papírt azt csinálnak ott szerintem én azért nem tudom, mert nekünk nem kértek. Ami még kell az a tanuk neve címe személyi igazolvány száma. Ezek nálunk csak a jegyzőkönyv írásnál kellettek, amikor időpontot kértem nem kellett vinnem semmit.
2011. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Annyira sürgős, hogy még a mai napon el kell intézni? Mi van? Megfogtad az isten lábát és nem akarod engedni?
2011. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy ennyire sürgős? Azért van ez az oldal, hogy kérdezzünk, nem??!
2011. nov. 7. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!