Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha 18 évesen férjhez megyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 18 évesen férjhez megyek, de ugyanúgy otthon fogok lakni és a szüleim tartanak el, akkor kap rám majd az anyukám családi pótlékot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 11:37
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Igen ő is ugyanannyira szeretné ezt mint én ő 20 éves
2011. okt. 25. 14:36
 32/41 anonim ***** válasza:
93%

gondolom idén érettségizel,szóval ha jövőre (2012-2013-as tanév) már egyetem fogsz tanulni,akkor nem jár amúgy sem családi pótlék.

am én is 18 vagyok,a barátom 22. és mi is 3 éve vagyunk együtt,de meg nem fordulna ilyen a fejünkbe,h összeházasodjunk.mind2en tisztában vagyunk vele,h még fiatalok vagyunk és amúgy is az már az én véleménye,h mi értelme van annak az esküvőnek,amit a szüleid fizetnek,és hát gondolom így elég limitált a meghívandók száma is...

én tuti nem mennék úgy férjhez,h nincsenek ott a számomra legfontosabbak de hát te tudod

amúgy miért nem próbálkoztok először együtt élni?

teljesen más az,amikor együtt alszunk és reggel puszi és ő megy a maga dolgára meg én is.

és teljesen más az,amikor éjjel-nappal együtt vagy és mikor uncsi van,akkor nincs máshova menni.max vissza a szüleidhez

gondold meg mit teszel,az ismerősi körömben van 2 család is,nagyon vallásossak így a házasságig nem laktak együtt soha,nemi életük sem volt,most már vannak gyerekeik (2 és 3) de a házasságuk megkötése óta,mióta együtt laknak állandóan veszekednek

és ez lehet,h nem így lenne,ha megszokták volna,h mi a másik nyüge és valóban nem a szülői házból mentek volna ész nélkül az oltár elé...

18/L

2011. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
95%

„Mikor már lesz is értelmes oka a házasságnak, nem az, hogy 50-en lájkolják facebookon a megváltozott családi állapotod...”


Ez de nagy volt xD


Kérdező: én is azt javaslom, várj még, a házasság a felnőttek játéka, te meg tini vagy még. Amúgy nagyon romantikus a gondolkodásod, én szurkolok, hogy együtt maradjatok :)

2011. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
82%
A húgom 7 évig volt együtt az exével(vőlegényével). Ők is 2 éve voltak együtt mikor nővérem 18 lett. Jól tették, hogy nem házasodtak össze.. 2 évig együtt is éltek egyébként. Ne akarj megházasodni 18 évesen, csak azért mert szép, meg most biztosnak hiszed a kapcsolatodat. Jegyezzétek el egymást, azzal mutatjátok a világ felé, és magatok fél is, hogy komolyan gondoljátok, de mégsem kell válást intézni, ha nem jönnének össze a dolgok.. Ez nem negatív dolog, meg jóhogy így állunk hozzá a dologhoz, miért nem lehet veletek együtt örülni.. Egyszerűen csak racionálisak vagyunk és 18 évesen még nagyon fiatal vagy..sokminden történhet.
2011. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen korban szerintem még az eljegyzés is hülyeség. Az eljegyzés akkor időszerű, amikor már tervezhető az esküvő, pl. fél vagy 1 éven belül. 18-20 évesen még nyugodtan maradjatok vagy meg egy párnak, közben tanuljatok, önállósodjatok, aztán majd ha eljön az ideje, jegyezzétek el egymást és házasodjatok össze.
2011. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
50%
nem mész férjhez mert nem vagy önző h akkor a szüleid nem kapnának családit?ez ugye kamu???havi 12ezer Ft miatt nem mész férjhez?ugyanis ennyi a családi!
2011. okt. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
én amugy 4 évig voltam ennyi idősen együtt a pasimmal,de szerencsére rájöttem h jobb ha elválnak utjaink...ahogy most kinéz,és látom milyen lett,örülök neki...ő is 20 évesen esküvőt akart,én nem szerencsére.
2011. okt. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy egy sima polgári esküvő sincs ingyen, hogyha szépen meg szeretnénk oldani (valahol terembérlet, pezsgő, gyűrűk, szép ruha, esküvői vacsora). Hogyha azt a 12 ezer forint családi pótlékot sem tudjátok nélkülözni, mégis honnan futná ilyesmire?
2011. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Értem hogy szeretitek egymást de mért kell így elkapkodni

pláne úgy hogy mivel tanultok még évekig a család fog titeket eltartani sőt a párod már most is ingyen él a szüleid nyakán még az esküvői költségeket is rájuk terhelni túlzás.

2012. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 hypno ***** válasza:
100%

Nem fog kapni az anyukád családi pótlékot ha férjhez mész. Viszont akkor sem, ha betöltöd a 18-at.


Életmód tanácsot nem adok. Mindenki úgy rontja el az életét, ahogyan neki a legjobban esik.

2012. aug. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!