Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmeséled nekem, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmeséled nekem, hogy milyen volt a tavaszi esküvőd?

Figyelt kérdés

Igazából az érdekelne, hogy:

- Milyen volt a díszítés, milyen színek domináltak az esküvőtökön?

- Milyen menü volt a lakodalomban?

- Milyen torták voltak?

- Milyen volt az ültetés? Hogyan oldottátok meg?

- Milyen 'játékok' voltak a lakodalomban?

- Volt, aki kaparós sorsjegyet 'kért'?


Minden élményt szívesen olvasok és, ha képet is tudtok mutatni, akkor várom örömmel :))))


Köszönöm!!!


2011. okt. 30. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:

május 7én volt az esküvőnk, egyszerű volt és családias.

színek-díszítés: zöld fehér volt a két fő szín

csokor: főleg kálák és más fehér tavaszi virágok zölddel, kitűzők szintén, templom 3 margaréta szál zölddel fehér masnival minden pad szélén. az oltáron hosszúszárú fehér virágok, amikben a kálák domináltak

autódíszek, mint fent, ezeket használtuk az étteremben asztaldíszeknek

menü (csak ebéd volt): újházi tyúkhúsleves, bacon-ös jérce kapros öntettel vegyes körettel (volt a köretek között sztrapacska is, desszer a torta volt: sacher, eszterházy,dobos (3 szint) krém színű marcipán borítással, kis virágokkal

ültetés: a hely nem tette lehetővé az u alakú ültetést, így 4 asztalunk volt. főasztal a pár, és a szüleik, 2. asztal a menyasszony barátai, 3. a vőlegény barátai, 4. a többi rokon (főleg a férjemé, mert nekem nincs túl sok rokonom)

játék: semmilyen- nem akartunk

ajándék: mi már együtt éltünk közös lakásban, így pénzt kértünk a nászútra (Isztambul)

2011. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!