Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Olcsó dekorációs ötletek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olcsó dekorációs ötletek? Főként "házilag" elkészíthetőeket!

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Most volt gesztenye szezon. Gyűjtöttem pár gesztenyét, s készítettem gesztenyebábukat, csak gyufa kellett még hozzá. :)
2011. nov. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csodálatos, de esküvőre kéne:D
2011. nov. 3. 15:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ja bocs xd azt hittem, otthonra
2011. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Papírból hajtogatott, kivágott virágok (némelyik elég dekoratív). Interneten keress rá és kidob egy csomó videót. Ezek egy részét textíliából is meg lehet csinálni (esküvőre így elegánsabb). Az asztalra lehet szalvéta hattyút is tenni.

Virágdíszeket is csinálhatsz termésekkel kiegészítve. Kreatív boltokban kapsz hozzá oázist. Akár őszi leveleket is fel lehet erre használni (frissen vagy préselve).

Gyöngyökből is szép díszeket lehet csinálni, esetleg színes szalaggal vagy színes fűződróttal még meg tudod bolondítani.

2011. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szalagot most trendi rátenni a székekre(főleg ha székszoknya is van hozzá),vastag olyan 10-15 v nagyobb cm vastagságú szalagokat mtéerárubóltban ha veszel,a végét magad elvarrod és masnit kötsz a székekre.


Szalvétatartó gyűrűket tudsz venni,ilyen kis műanyag v fémgyűrűket,ezeket is megcsinálhatod esetleg magad vmi anyagból.


Ha vannak virágaid,vagy veszel,akkor virágos díszeket is tudsz csinálni-erre ötletem nincs,nézz körül a neten asztali virágos díszeket:)

2011. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én láttam olyat vhol neten, hogy az asztalok közepén a dísz annyi volt, hogy egy teljesen sima, henger alakú üveg vázát töltöttek meg különböző színű és méretű kavicsokkal. A tetejére valami minimális díszt rakta, levelekből, meg virágból, alatta meg olyan fa tányéralátét volt, amit föl lehet görgetni.


A szalag elvarrását sokkal gyorsabban megoldhatod, ha beégeted a végét. Csak vigyázni kell, némely anyag könnyen megolvad, rosszabb esetben lángra kap (meg persze olyan is van, ami nem olvad össze, csak ég. ezeknél nem lehet így megoldani. )


Olyat is láttam, hogy újságpapírból (a fekete-fehér fajtából) vágtak ki madarakat meg virágokat, és felfűzték őket. nagyon jól nézett ki. :)

2011. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kértél már árajánlatot egyáltalán dekorostól? Én nemrég beszéltem egy esküvői kiállításon egyikükkel, és meglepően jó árakat mondott az asztaldíszekre, sőt, elmagyarázta az árképzését is, és hogy hogyan lehet csökkenteni a költségeket. Komolyan, ilyen szolgáltatót még nem is láttam! :D Szóval lehet, hogy megérne bekérni pár ajánlatot, mert a barátnőimen láttam, mennyire púp volt a hátukon az esküvő előtti napon még díszíteni hajnalig... Nagy terhet adnál le a válladról ezzel, és még lehet, hogy nem is kerülne sokkal többe, hiszen mi a fenét csinál utána az ember azzal a sok tállal/vázával/szalaggal, ami megmarad? Ráadásul azokat mind meg is kell venni, ami azért nem olcsó.
2011. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 jersey-69 ***** válasza:

Szia!

Én is kutatok ezerrel, olcsón szeretném kihozni az esküvői dekort. Ami nekem nagyon tetszett:

[link]

Veszel a horgászboltban világító kapásjelzőket,amiben ilyen foszforeszkáló folyadék van - tudom mókásan kezdődik :D

Aztán szerzel befőttes üvegeket, vagy valami szép üveget.

Ezeket a kapásjelzőket szétvágod, és a bennük lévő folyadékot belefröcskölöd az üvegbe. Kicsit szétrázod, hogy egyenletes legyen és lezárod az üveget.

Én mondjuk feldíszíteném az üvegek tetejét és kapnának egy szép szalagot is!

Szerintem nagyon jól mutat! :D

2011. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a vázákba nem vizet, hanem zselégyöngyöt teszel, már az is feldobja nagyon az asztali dekorációt. 80 Ft egy zacskó, és kb. két liter vízhez elég.
2011. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia! Itt keresgélhetsz: [link] Nagyon jó dolgok vannak,esküvői dekorációt is találhatsz.
2011. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!