Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvővel kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvővel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Tavasszal lesz esküvőnk a párommal. Ami elég hirtelen érintett, mert én eddig csak azt hittem viccelődik a dologgal és érdekelne, hogy ti hogy rendeztétek le a polgári esküvőtöket?

Nem akarunk nagy banzájt, csak két tanús, anya-apa jelen van (tehát nagyon minimális) esküvőt.

Mit kell hozzá rendezni, mennyi idővel kell bejelenteni?


Bocsi, hogy itt kérdezem, biztos más is tett már fel ilyen kérdéseket nektek.


Köszi előre is


2011. nov. 4. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Előtte minimum 30 nappal,de mivel tavasszal dömping van,elmehettek már most is időpontot foglalni.Mivel nem csak két tanúval,hanem szülőkkel is mentek valószínűleg kell terembérletet fizetni,ez a várostól,kerülettől is függ,ezt ők tudják megmondani.Ezen kívül csak azért kell fizetni,ha kértek pezsgőt,zenét,stb.Ez is helyenként változhat.
2011. nov. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Nem is gondoltam, hogy ilyenekért is fizetni kell. :) Látszik, hogy még nem volt ilyenben részem.. :)



Szerintetek ha csak ilyen kevesen leszünk, van értelme a habos-babos esküvői ruhának? Vagy valami egyszerűbb lenne a jobb?


És aki pedig ilyen kis esküvőt rendezett, az később bánta, hogy nem csinált nagy eresztd el a hajamat? Vagy sem?

2011. nov. 4. 08:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta. Városon, vagy felkapottabb vidéki helyen érdemesebb már most lefoglalni. Kisközségben ráérsz előtte 30 nappal.

Az anyagiak nagyon változók, van ahol a 2 tanúsért is kérnek 2v3 ezret (ebben csak az van benne, hogy összead az anyakönyvvezető), van ahol csak a plusz szolgáltatásokat (vers, pezsgő) kell fizetni, a termet is ingyen adják.

Ruhád olyan legyen, amilyet te szeretnél, függetlenül az esküvő nagyságától. Attól hogy kevesen lesztek, még lehetsz habos-babosban, ha neked az tetszik.

Nekem kis esküvőm volt 26 éve: szülők, testvérek, velünk lakó nagypapám, (a tanúk is a testvéreink voltak), + a testvérek párjai (feleség, menyasszony). Én nem bántam meg. Testvéremnek egy évvel később volt a lagzija (apósa ragaszkodott a sátras lagzihoz, mert csak egyszer megy férjhez a lánya, adják meg a módját, ők később bánták, hogy engedtek az apósnak)

2011. nov. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!