Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan tovább? Nem leszek ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Nem leszek ott a lányom esküvőjén, miért?

Figyelt kérdés

Még a lányom apja szerint is nehéz elfogadni a választottat.

A fiú nyegle viselkedésével megsértett (a lányomon keresztül, egyébként nem ismerem). Kikértem magamnak, mire kioktatott, mi egy anya kötelessége.

Ez egy éve volt. Tudtom nélkül eljegyezte e lányomat, nemsokára esküvő lesz, innen 250 km-re.

A békesség kedvéért meghívtam, mire feltételeket szabott (csak a régi dolgok megvitatása árán jön, én viszont nulláról szeretnék indulni, bár elfogadhatatlan a személye). Így aztán nem is ismerem. Nem is fogom.


2011. nov. 6. 16:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
60%
Roma a srác?
2011. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
81%
Most olvastam el,bocs , hogy az. Az ilyennel nem tudsz mit kezdeni,buták,lusták.Az előttem író jót írt!
2011. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sajnállak. Majd megjön a lányod esze. Remélem. Az a legnagyobb gond, hogy két ilyen különböző ember esetében az egyik idomulni fog a másikhoz.S ezesetben valószínűleg a lányod az ő szintjükhöz(:
2011. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
26%

ki fogtad amerikát...:D

lesz egy színes bőrű unokád...:D

sok sikert napozni nem kell vinni legalább:D

2011. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ezt egyedül a lányoddal próbáld megbeszélni. Kettesben, nyugodtan. Biztosítsd a szeretetedről.

Póbáld megértetni vele, hogy maga az érzés nem elég egy boldog élethez. Előbb-utóbb az elmúlik és nem mindegy hogy mi marad helyette. Próbáld megvilágítani neki azt, hogy okosan kell szeretni, mégha nehéz is, de a saját érekünkben olyan társat kell választani, akivel nem csak a kémia van meg, hanem az értékrendünk is stimmel, mert hosszútávon ez az egyetlen megoldás arra, hogy egy családot össze lehessen tartani és ebbe ne rokkanjunk bele.

Azt nem gondolom hatalmas hibának amikor a házasság válással vgződik, de csakis egy esetben, mégpedig ha nincs gyerek. ( Bár vannak esetek amikor ez is indolkolt lehet, de azt jó lenen nem kivárni)

Semmiféleképp ne támadd a lányod és ne akard kioktatni, mert azzal csak mégjobban az "ellenséged" karjaiba hajszolod.

Mutass neki tükröt és legyél meggyőző, de tartsd fenn a lehetőséget arra, hogy elfogadod amit dönt, mégha a szíved szakad is bele.

Sajnálom, hogy a lányod rossz ösvényre tévedt, de segíteni kell neki visszatalálni. Egy szülőnek ez a feladata.

Nekem is volt hasonló botlásom, bár akkor még csak 22 voltam és igen kislány, így nyámék igaz erőszakkal, de "megmentettek" bármennyire is nehéz volt akkor de így 4 év távlatából már roppant hálás vagyok nekik, hogy nem hagyták végigcsinálni az akkori rossz döntésemet.


Hány éves a lányod?

2011. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

18:13as vagyok megint..

Annyit akarok ég hozzá fűzni, hogy talán az lehet még okos dolog ilyen helyzeben, hogy megpróbálod neki felvázolni azt, hogy milyen lehet az élete enélkül a fiú nélkül..

Próbáld elképzelni te magad, hogy milyen pozitív változások történhetnek a lányod életében, ha most mégsem megy férjhez. Hogy például, építheti a karrierjét, olyan sikereket érhet el, amit mondjuk egy férj mellett aki nem segíti őt mindenben (rosszabb esetben még hátráltatja is a lusta életmódjával)nehezebben vagy egyáltalán nem érhet el.. Hogy ha úgy adódik akár külföldre is mehet dolgozni, vagy csak utazgatni, más kultúrákat felfedezni, ÉLVEZNI az életet. Önmegvalósítás nélkül nagyon nehéz lesz megélni az életet. Inkább csak túlélni lehet...

Egyszóval próbáld kicsit szélesíteni a látókörét, mert most valamiért ebbe menekül, talán nem érzi úgy hogy képes lenne erre, így pedig nem is akar vágyni rá.

Pedig minden ember képes elérni az álmait. Csak akarni kell, dolgozni és nem megfutamodni.


Nagyon sok sikert kívánok neked, neki!

Még ha nem is könnyű eleinte, de hinni kell!

2011. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Most sikeres! Van munkája és még tanul! Júniusban fejezi be. Erre itthagyja a munkáját, amire egyébként júniusig szerződött, 250 km-ről nem fog tudni odajárni. A fiú biztosan hátráltatni fogja, mert most is 3 órahosszat csetel vele, amikor itthon van a lányom és naponta sokszor felhívja, még akkor is, amikor a lányom külföldön tart előadást (idegen nyelven).

Ismerem ezt a fajtát (mármint a fiúét), teljesen meg tud babonázni olyan embereket, akiket lehet. Láttam a skypon és úgy beszél, hogy közben tágítgatja a szemét, volt ilyen kollégám.

2011. nov. 6. 19:06
 18/29 anonim ***** válasza:

Ja, hogy a lányod még veled él és most távkapcsolat van? vagy azért hagyta ott a munkahelyét, hogy odaköltözzön?

Tedd fel neki a kérdést, hogy mit akar az életétől?

Hogy akarja -e most elkötelezni magát, gyerekeket szülni vagy folytatni akarja azt amit eddig felépített? és miért?

Biztosan tájékozott a lányod a magyarországi helyzetekkel, de úgy tűnik a szerelem ennyire vak.

Inkább az élete zon szálat kellene szorosabbra fűznie ami építi és előre viszi őt, nem azt mi majd a nyomorba dönti.

Nem tudom elképzelni, hogy egy 26 éves nő nem látja a kettő közötti különbséget vagy egyáltalán azt hogy ha tényleg ez a vágya, akkor hogy tudott idáig eljutni a kerrierjében. Annyira visszás a dolog és egy kicsit skizofrén helyzet, biztos van rá megoldás, de neked is észnél kell lenni és kiállni azért, amire feltetted az életed.

Még ha fáj is hogy ezzel bántod a lányod. Téged sem az motivál hogy "ugye én megmondtam" című fejezetet előadd majd mikor visszajön megtörten, hanem az, hogy ezt elkerüld.

Ha kell, akkor addig erősködj, míg látod, hogy tényleg átgondolja. Mert most úgy tűnik, hogy egyáltalán NEM gondolkodik.

Aztán ha tényleg ez kell neki, akkor legalább te megtettél mindent.

Sajnos vannak olyanok, akiket nem lehet önmaguktól megmenteni.

Kitartás!

2011. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Nemrégiben volt egy kérdés, amely nagyon hasonló a lànyodéhoz. Viszont a làny tette fel a kérdést. Neki is r@ma szàrmazàsù a baràtja.Viszont még azt is kérdezte, hogy kitagadhatjàk-e a csalàdi örökségbõl, ha hàzassàgot köt ezzel a fiùval, mivel a szülök tiltjàk tõle.

Végülis nem nagyon akart sok informàciót leirni.

2011. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Tegnap 19:43, nem tudod, melyik témában kell keresni a lány kérdését?
2011. nov. 7. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!