Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A Németh Eröss vezetéknevek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Németh Eröss vezetéknevek hogy csengnek egymás mellett?

Figyelt kérdés
Ha hozzá megyek a páromhoz nem szeretném, hogy Németh X.-né legyek és nem szeretném azt sem, hogy Némethné Eröss X. legyek. Vagy Németh X. szeretnék lenni vagy Németh Eröss X., de utóbbi nagyon nem hangzik jól szerintem, ti mit gondoltok?
2009. máj. 9. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vedd fel úyg hogy Németh ... és te vezetékneved, pl. Német Andrea, vagy ahogy is hivnak !!
2009. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem sem túl jó a Németh Eröss X, szerintem simán Németh X a jó...szerintem
2009. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jo igy, hogy Nemeth Eross X.

Vagy hagyd meg a te nevedet, vagy legyel Nemeth X.

2009. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi, megerősítettek a hitemben.:)

Akkor inkább felveszem a leendő férjem vezetéknevét, a sajátom helyett, de ezzel az a bajom, hogy az enyém eltűnik teljesen.:D:S

Mind1! Vhogy lennie kell!


Köszi!

2009. máj. 9. 21:54
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem meg tetszik a Németh-Eröss X :))

vagy lehetsz még Németh E. X

2009. máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Komolyan tetszik???

Ennek örülök!

Páromnak nem tetszik.:s

Én meg azt várom, hogy megkedvelem.:)

A Németh E. X.-et hivatalosan felvehetem???

Az jó megoldásnak tűnik!

2009. máj. 9. 22:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom a Németh Eröss-sel. Erősnek ejted? Szóval német erős akárki? Sztem jó, nem akad meg, folyik szépen vagy nem is tudom hogy mondjam. De egyébként meg tök minden úgyse így szólítanak majd a hétköznapokban, hanem a keresztneveden. Ahogy neked jó úgy legyen. :)
2009. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép gesztus, hogy felveszed a férjed nevét, hogy mutasd, hogy hozzá tartozol - és az is nagyon fontos, hogy a magadét sem akarod veszni hagyni, hogy bizonyítsd, hogy te még így is önálló egyéniség vagy. Ha úgy hívnak benneteket, ahogy, akkor ebből kell kihozni a kívánt célt, még ha kicsit furán is hangzik. Ehhez képest a tiétek egész kellemes, én is támogatom az életerős "Németh-Eröss"-t! :)
2009. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindenki írt valami nagyon kedveset, jót!!!

Akkor a páromnak is el kell mesélnem, hogy másoknak akár még tetszik is ez a név-kombináció!:)


Köszi!

2009. máj. 10. 14:12
 10/11 anonim ***** válasza:
fel lehet venni így is,hogy németh e. x - egy barátnőmnek legalábbis ilyen a neve,hivatalosan is a házassága óta.
2009. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!