Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol találhatnék olyan anyaköny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan anyakönyvvezetőt aki kimegy pesten házasságkötéshez?

Figyelt kérdés
Sajnos ahol házasodni fogunk, nem vállalnak külső helyszínes házasságkötést. Megnéztem a körülötte lévő városokat is, de ök meg csak a saját közigazgatási határain belül vállalnak. Esküvő előtt bemennénk a 2 tanuval és meglenne a hivatalos ceremónia, de szeretnék egy szertartást az étterem helyszínén is.
2011. dec. 5. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha úgyis kimegy az anyakönyvvezető, akkor minek mennétek már be még egy esketést tartani?


amúgy meg fel kell hívni minden budapesti anyakönyvi hivatalt, az egyikben tuti lesz olyan, aki kimegy...húgom esküvője is egy kertben volt

2011. dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]


Itt fel van sorolva, hogy melyik kerületi anyakönyvvezetők vállalnak külső helyszínt,remélem valamelyikkel sikerül megoldanotok!

Sok boldogságot!

2011. dec. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha kimegy akkor is hivatalos.
2011. dec. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Minden anyakönyvvezetőre igaz, hogy csak a saját közigazgatási területén eskethet. Ha ahol az esküvő lenne, nem vállalják, akkor másik kerületet/települést kell helyszínül választani, vagy megbékélni a városháza dísztermével. :(
2011. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A XXI. kerületben lesz, és ott nem vállalnak külső helyszínt. Amúgy persze, ha vállalnának, akkor nem mennénk be külön.

Ilyen "kamu" anyakönyvvezetőre gondoltam. Aki mondjuk egyébként is az, de eljöne az étterembe egy kamu könnyvvel és meglenne a szertartás, a násznép meg úgy tudná, hogy az egy rendes szertartás. Előtte meg a hivatalosat meg kell csinálni a 2 tanuval.

Nem tudom érthető voltam-e?

2011. dec. 5. 11:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt beszéld meg szerintem egy rokonszenves anyakönyvvezetővel négyszemközt bent, a hivatalban! ;) Biztos neki is jól jön egy kis zsebpénz, és ennek semmiféle jogi vonzata nincs, olyan, mintha kimenne verset mondani az étterembe. :)
2011. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 jersey-69 ***** válasza:
55%

Miért nem választotok megerősítést?

www.anyakonyvvezeto.hu

Bementek a tanukkal a hivatalba, lezavarjátok a hivatalos részeket.

Majd az általatok választott külső helyszínre hívtok egy szertartásvezetőt, aki eljátssza az egész polgári szertartást, ugyanúgy, mint a hivatalban, a vendégeknek fel sem tűnik, minden olyan, mint egy igazi polgári esküvőn. Olvasd át a fenti oldalt, ott pontosabban le van írva.

2011. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na pontosan ilyet keresek kedves utolsó, csak ne ennyiért. :( Gondoljátok egy sima anyakönyvvezető elvállalná? Vajon mennyiért?
2011. dec. 5. 15:09
 9/12 jersey-69 ***** válasza:

Esküvő portált böngésztem én is:


Budapest XXII. Kerület

Cím: Budapest, Városház tér 11.

Telefon: 229-2611


Ügyfélfogadás:

Hétfő: 13.30-18.00

Szerda: 8.00-16.00

Péntek: 8.00-12.00


Külső helyszíni esküvőt vállalnak, Bp. egész területén, Idei kiszállási

díj: 37 500,-Ft.

Többet eddig én sem találtam.

Mondjuk nálunk is kijönnének, de 40 000 az alap, annyi, hogy sétál 200 métert a hivatalból az étteremig és elmondja a kötelezőt :(

2011. dec. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hmmm, lehet egy színészt olcsóbb lenne felgogadni :D
2011. dec. 5. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!