Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgármesteri hivatalban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgármesteri hivatalban dolgozom. Érveket és ellenérveket kérnék, hogy miért abban a hivatalban vagy ne abban tartsuk meg az esküvőt? ! Ilyenkor ingyen biztosítják amúgy a terembérletet? Csak látásból ismerem az anyakönyvvezetőt!

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ott kell tartanotok, ahova helyileg tartoztok, nem? Ha kozeletekben van, akkor mindenkeppen ott tartsatok meg. Miert kellene mashova menni, nem ertem.

Ugyanazok a szabalyok vonatkoznak rad is, miert irod, hogy csak latasbol ismered az anyakonyvvezetot?

En biztos hogy ott tartanam, igy konnyebb lesz az ugyintezes is, nem kell kulon futkoznod.

2009. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bárhol tarthatjuk, ahol csak szeretnénk! :-)

Ami pl az én kerületemhez tartozna, az nagyon kicsi, csak 10-15 fős a házasságkötő termük...

A kérdésben arra gondoltam főként, hogy milyen pletyák keringenek majd utána, megéri-e, ha pl. ez ingyen lenne...

A hely nem probléma, jól megközelíthető helyen van!

2009. febr. 12. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekes, hogy ott dolgozol, de még nem kérdezted meg a részleteket! Mégis csak helyben tudnak a legpontosabban válaszolni.


Mióta kell a termet kibérelni? Én legutóbb 5 éve házasodtam, de nem került egy fillérünkbe sem. Csak a műsorért kellett fizetni, meg vinni asztaldíszt, és pezsgőt. Az anyakönyvvezető kapott tortát/sütit, pénzzel nem akartuk megsérteni.

2009. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link] itt nézd meg, néhány helyen ír terembérletről, de ezek már nem tudom mióta nincsenek frissítve... néhány kerület kivételével mindenhol van terembérleti díj....

Ha úgy döntünk, úgyis megkérdezem a munkahelyen. De kíváncsi vagyok, hogy mások hogy csinálnák... biztos vagyok benne, hogy utána két hétig erről lenne szó bent.... Tisztára mint a Barátok közt, semmi sem marad titokban.

2009. febr. 12. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz a pletykakkal, mindenki ugy rendezi az eletet, ahogy tudja. Csak a pletykak miatt ne tarsd meg mashol. Es nem tudom kik pletykalnanak, ha meg az anyakonyvvezetot sem ismered elegge!

Nekem kicsit furcsa amit irsz. Es ha pedig fizetni kell a teremert, akkor fizesd ki, nehogy ezen muljon a boldogsagotok. Igy meg a pletykakat is meguszod.

Ha viszont sokat gondolkozol, akkor tartsatok meg mashol, tiszta lapokkal!

2009. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Hat ezek a termek a linkek gyonyoruek!

Egyszer voltam Pesten eskuvon, hat a terem...stb. Inkabb nem mondok semmit, olyan volt, mint egy tornaterem, vagy nem is tudom mihez hasonlitsam.

Szerintem abban tartsatok, ahol dolgozol.

2009. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem látok abban semmi rosszat, ha ott tartjátok, szerintem meg is sértődnének, ha máshová mennétek... :) De ne ez legyen az elsődleges szempont a helyszín kiválasztásánál... Sokkal inkább lényegesebb kérdés a vendégek létszáma, a vacsora helyszínének távolsága, stb. De ha bármi miatt úgy érzed, nem tudnál feloldódni ott, akkor keress inkább másikat. Nekem egy ismerősöm egy hotelben dolgozik, és azt mondta, őrültség lenne ott esküdnie, ahol minden nap dolgozik (pedig gyönyörű hely...). Én ezt is megértem...


A legegyszerűbb megoldás a helyszíni esketés, így se sértődés nincs, se dilemma... :)


SZERINTEM... :)

2009. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!