Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Reális ár egy vőfélyért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reális ár egy vőfélyért?

Figyelt kérdés
45.000 Ft-ot kér a vőfély. Ez reális?
2011. dec. 7. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ennyit kér, mikor meghallottam majdnem lefordultam a székről!De én többel beszéltem, érdeklődtem mind ennyit mondott!De belegondolva, elmondták miket csinálnak stb, szerintem megéri!
2011. dec. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Még olcsó is!
2011. dec. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Regen egy rokon toltotte be ezt a szerepet. Most fizetni kell erte?
2011. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk is rokon volt
2011. dec. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha jó a vőfély, akkor igen. Nekünk nagyon jó volt, nagyon jó hangulatot csinált, mindenki dicsérte, nekünk meg csak csinálni kellett, amit mondott, minden le volt szervezve. (Az is bőven elég volt, hogy csináltuk, sok lett volna még mindent szem előtt tartani is a lagzi közben...)
2011. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A rokonságban sajnos nem ismerek olyan embert, aki megfelelően be tudna tölteni egy ilyen szerepet.

2011. dec. 7. 10:28
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Hm.. érdekes, hogy lepontoztatok, felénk 60eFt-tól kezdődnek a vőfély árak.

Nem értem a pontozó logikáját, de mindegy :)


A mi lagzinkon a férjem bátyja volt a vőfély, aki "hivatalosan" is vőfélykedik. Nekünk természetesen ingyen volt, amúgy ő is kb. ebben az árkategóriában dolgozik, de nem sok lagzival a háta mögött (ettől persze nagyon jó). Akik pedig sok lagzit levezettek már, ők 60eFt-tól fölfele vállalnak vőfélykedést.

2011. dec. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 jersey-69 ***** válasza:
45%
Szerintem nagyon olcsó. Nekünk rokoni alapon jön ennyiért, amúgy 90 000 lenne (Pest megye).
2011. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
én is többel beszéltem. Az egyik (pécsi) 60-tól indul, plusz az utiköltség. Nekünk szerencs mellett van. Viszonyítás képp hívtam fel, mivel az ország másik vége, így 100-ba lett volna, de az alap a 60 ezer. A másik kettő borsodi, az egyik 40-ért vállalta volna, akivel megegyeztünk, 30-ért vállalta. úgyhogy a tiéd még egész jó ár, és jól mondta az Alexandra, még olcsó is. általában 50 fölött kezdődnek, amiket én kifogtam, elég olcsók.
2011. dec. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
reális. nekünk 2 évvel ezelőtt 40 ezret kért.
2011. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!