Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A kolléganőm meghívott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kolléganőm meghívott az esküvőjére, de csak a szertartásra, mit illik ilyenkor adni?

Figyelt kérdés
Nem ez az első házassága és mindenkit meghívott a munkahelyen, de közös ajándékot nem akarnak neki venni, valaki megy a vacsira is, az vesz külön mások meg el sem jönnek. Én szeretnék elmenni, megtisztelni őt ezzel, de csak a szertartásra hívott, ilyenkor mi van? Most adjak pénzt? De mennyit? Vagy valami hülye ajándékot? Kérlek segítsetek!
2009. máj. 15. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

szia!

felénk ilyenkor nem igazán szokás semmi sem adni, de ha mégis, akkor csak valami kisebb ajándékot adj, mondjuk poharakba gravíroztathatod a nevüket vagy hasonló.

2009. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha csak a szertartásra hívtak, akkor nem szokás adni semmit.
2009. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én esküvőmön is ott voltak a kollégák, a vacsira nem voltak hivatalosak, nem is hoztak semmit. Engem ez nem zavart. Ha nagyon akarsz neki venni valamit, vigyél valami fincsi deszertet (Ferrero vagy az a ..... mi is az? Bocsi, nem vagyok egy édes szájú, nem tartom számon a csokik neveit).
2009. máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
En nem vinnek semmit, ha nem vagy hivatalos az lagzira,akkor nem szokas.
2009. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Vagy esetleg egy csokor virágot?bár én nem vagyok tapasztal ilyen téren...
2009. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
+t=tapasztalt:D
2009. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
"haszontalan ajándék" pohár, tál, váza, ilyesmi :)
2009. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Én fordított helyzetben voltam , tehát menyasszonyként hívtam meg kolléganőt , csak a szertartásra. Hasztalan ajándékot nem ajánlanék , mert azt semmikor nem illik adni, és mégiscsak férjhez megy... Az én kolléganőm úgy oldotta meg , hogy valamilyen praktikus ajándékot vett , ami nem drága ; de tudom egész bizti használni. Így kaptam egy műanyagedényes mixert; amiben zöldséget, gyümülcsöt, hagymát, diót stb. lehet darálni.Nagyon örültem neki , mert még gyümölcspép+tejszínhab készítésére is alkalmas.

2009. máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem szokás ilyenkor ajándékot vinni, csak gratulálni a szertartás után.

Az előttem válaszolónak a mixeresnek... hát, ha az olyan, amilyenre gondolok, az akár 15 ezer is lehet, nálunk ez már nem tartozik az "olcsó, de praktikus" kategóriába!

2009. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Na jó, mixer kérdésben nem akartam reklámozni ; de nem a tv- s változatra gondoltam. Nem viccelek, az enyém kétszer akkora térfogatú edénnyel+ nagyobb teljesítménnyel rendelkezik, és ha nagyon árakat kell írni ,harmadannyi volt.(kíváncsiságból megnéztem , mert jókat derültem azon hogy milyen csudálatos a tv-s mixer, annyi pénzért...) Ha pedig meghívnak egy ilyen eseményre nem illik üres kézzel beállítani.Ezt tudja mindenki, aki kollégaként volt már esküvői szertartásra meghívva...
2009. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!