Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A kolléganőm meghívott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kolléganőm meghívott az esküvőjére, de csak a szertartásra, mit illik ilyenkor adni?

Figyelt kérdés
Nem ez az első házassága és mindenkit meghívott a munkahelyen, de közös ajándékot nem akarnak neki venni, valaki megy a vacsira is, az vesz külön mások meg el sem jönnek. Én szeretnék elmenni, megtisztelni őt ezzel, de csak a szertartásra hívott, ilyenkor mi van? Most adjak pénzt? De mennyit? Vagy valami hülye ajándékot? Kérlek segítsetek!
2009. máj. 15. 17:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét helyzetben voltam már. Amikor a főkökasszony esküvőjére mentünk csak a templomba hivott és nem vittünk semmit.

Amikor az én esküvőm volt, sokan voltak, akik csak a szertartásra jöttek és nem is kaptam tőlük semmit. A szertartás után egy közös fotó és jókivánság volt csak.

2009. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
Én max. egy csokor virágot adnék, ha nem hívott meg a lagziba.
2009. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

Könyörgöm csokor virágot mikor a kezében a menyasszonyi csokor.??????? Istenem!


Hacsak esküvőre hívtak meg nem kell adjál semmilyen ajándékot. Tiszteld meg azzal,hogy elfogadod és ott vagy.

DE ha mindenáron adni akarsz valamit olyat válassz amit diszkréten át lehet adni. S nem kell cipelje az ifjú pár.

2009. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell adnod semmit. Sőt! Én úgy vagyok vele, hogy a templom mindenkinek nyitva van és oda nem is kell meghivni senkit. Legalábbis nálunk nem szokás csak a szertartásra hivni külön. Akit meghivok, jön a lagziba is, akit meg nem hivok meg, az megnézhet a templomban.
2009. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%

Tiszteld meg annyival hogy elmész a szertartásokra.

Jó kívánság,puszi,fénykép.Ha nászajándékot szeretnél nekik adni,akkor adj nekik.Pénzt,virágot véletlenül sem!

2009. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

En nem Mo.n elek, es felenk az a szokas, hogy akik csak ceremoniara mennek azok egy ilyen jokivansagos szebb mutatosabb kepeslapot adnak at a puszi-resznel, amiben nehany jo szoval koszontik az ifju part.

De ha annyira joban vagytok, akkor vehetsz neki valami kicsi de szep ajandekot, mondjuk egy CDt, amin a kedvenc filmjuk van, vagy szerelmes-dalok-valogatasa, vagy egy valamilyen szep albumos-kepes konyvet...

2009. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én esküvőmön is volt olyan, aki nem jött tovább a lagziba, és adott egy csokor virágot, és bármilyen hihetetlen, nem kellett "cipelnem", mert volt, aki elvegye tőlem, és később az étteremben ezek a virágok is nagyon szépen mutattak. A gesztus a lényeg.
2009. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
54%

Egyetértek az utolsóval, pontosan!

Aki azt írta, hogy minek még egy csokor szegény menyasszonynak, az még nem volt esküvőn!!! Azért van a vőfély, hogy amikor a pár a templomi után fogadja a gratulációkat, elvegye a virágokat, csokrokat... tőlük, és később a lagzi helyszínére juttatja!

És virágot főleg azok adnak, akik csak a templomira hivatalosak, esetleg idős "falubeli, utcabeli" ismerősök, akik tudnak ugyan az esküvőről, de nem tartoznak a násznéphez!

2009. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!