Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő Görögországban. Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő Görögországban. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Párommal már 10 éve együtt vagyunk. Nászútra Rodosz-ra mentünk, és akkor megfogadtuk hogy ott házasodunk. :) Na, most úgy állunk, hogy már 10 éve gyűjtünk erre a lagzira, elég pénz összejött. :) Nem a,Bazi Nagy Görög Lagzi film hatására döntöttünk.. :-)) Ti mit szóltok ehhez?
2011. dec. 8. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem: nászút már volt, házasság még nem?
2011. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem nászútnak akartam nevezni, évfordulós utazás! Neharagudjatok, be vagyok zsongva! :)
2011. dec. 8. 20:40
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha már ilyen kitartóan gyüjtöttetek rá, akkor meg is érdemlitek!

Nagyon szép cél a görögországi esküvö. Kívánom, hogy teljesüljön, és hogy nagyon szép élmény legyen számotokra, amire mindig szívesen fogtok emlékezni. :-)

2011. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
görögországban hamarosan háború lesz.
2011. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.. :)

Nos, igen, gondoltam erre, de most nemtudom hogy állnak Rodosz-on.. Athéntól messze.. :) ez a háború dolog.

2011. dec. 8. 20:53
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Ha lagzi is lesz,akkor a vendégek hogy mennek ki?
2011. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nagyon szép ötlet, de akiket meghívtok majd, sokba fog kerülni nekik a repülőút, szállás + számolni kell a nyelvtudással is :) de kívánom, hogy teljesüljön az álmod :)
2011. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer 10 évig erre gyüjtöttek, gondolom lesz pénz a vendégekre is. Nyílván a 10 év alatt volt idejük ilyesmit is részletesen megtervezni.


Nagyon sok sikert az esküvötökhöz!

2011. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé megterveztük, volt idő, pénz is szépen összegyűlt. :) Vendégek van akit mi állunk, de páran mondták, hogy akkor nyaralás helyett, jönnek oda. :) Azt hittem hogy gorombább válaszokat fogok kapni, de nagyon-nagyon örülök hogy ilyen kedvesek vagytok! :)
2011. dec. 8. 21:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fantasztikus ötlet! Remélem valami romantikus tengerparti esküvőtök lesz.. :-) Biztos nagyon szép lesz, ha már ilyen régóta gyűjtögettek rá! Nagyon sok boldogságot kívánok!
2011. dec. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!