Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a velemenyetek egy magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek egy magyar nö es egy iraki (kurd) parkapcsolatarol?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 22:45
1 2 3
 11/25 hallari válasza:
27%

Nekem volt egy ismerősöm (lány), aki szír pasival jött össze. Amikor szakított vele a pasi megfenyegette őt is meg a szüleit is, hogy megöli. A lánynak a torkát is megvágta. Az apjáék több fenyegetést is kaptak, tisztára megőszült a pali és idegi problémái lettek. A kislányt több évig bújtatták ismerősöknél.

És ne hidd, hogy egy kurd különbözik tőle, mert ugyanaz a vallás, ugyanaz a kultúra. A nő szava semmit nem számít.

Ja és az arabok (kurd is) csak azért nősülnek be ide, hogy állampolgárságot szerezzenek.


Ezt a könyvet olvasd el: Hercegasszony voltam Teheránban


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
42%

"Igen? kedves előző egy iraki kurd főként Törökországban él?(persze nem lehetetlen) :)


Egyébként sokan élnek Irak, Irán, Szíria és Örményország területein.

Többségük szunnita mozlim,főleg irakiak, irániak, szíriaiak, tehát e tekintetben nem különböznek az araboktól."


Igen, főként Törökországban élnek kurdok, bármilyen hihetetlen. A törökök csináltak egy szép kis mészárlást köztük. Az, hogy a mostani emberük Irakban él egy dolog. Ja és az irániak sem arabok, hanem perzsák.

Én ismerek egy kurd családot, teljesen normálisak a szülők orvosok itt. Egy valamiben különböztek tőlünk a vallásban. Nem lehet mindenkit egy kalap alá venni. Vannak normálisak és bolondok köztünk is és köztük is. Arab országok egyébként is Észak-Afrikától Ázsiáig élnek. Más és más minden ország. Bár valóban Irak nem a legmodernebb gondolkodásúak közé tartozik.


Mindenképp az ajánlom a nőnek, hogy bizonyosodjon meg arról, hogy nem csak állampolgárság és pénz kell a férfinak.

2011. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
42%
Hát kuuurd + !
2011. dec. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nekem az unokanővérem akarja elkövetni ugyan ezt a hatalmas hibát. Ő hozzá is megy egyszeri találkozás után és kiköltözik. Nem hallgat senkire csak a saját h* lye feje után megy. Élete legnagyobb hibáját követi el. :S Úgy ahogy te is ha kimész egy arab emberhez.
2011. dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Hát kedves utolsó,ez nagyon gáz!!!:((((De aki hülye....
2011. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

22:33

Gratulálok az unokanővéredhez!

Sok zakkant nő van, de ő túltesz mindegyiken!!!

2011. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ezt mi is nagyon jól tudjuk hogy nem normális. De nem lehet vele beszélni. Pedig már nem 15 éves hogy ennyire vak legyen hanem 34. :S És már teljesen úgy viselkedik mint az ottani emberek úgy öltözik ,olyanokat csinál. :S
2011. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%

Kedves valaszolok! a valaszok nagy tobbsege humbuk!!!

Nekem volt kurd parom, tobb evig eltunk egyutt. Nem mindegyik kurd keres part az utlevel miatt vagy mert olyan nagyon itt akarnanak letelepedni!!! Vannak akik igen de nem MINDENKI!! A no nem tulajdon, hanem tisztelt tagja a csaladnak. Lattam olyan kurdod aki kishijjan neki ment a masiknak mert a novereret szidalmazta. Kurdok a masodik vilaghaboru elott veszitettek el a hazajukat, koszonhetoen az angoloknak, akik negy reszre osztottak a teruletet es odaadtak a torokoknek, irakiaknak, iraniaknak es szireknek. Iraki kurd nem minden esetben erti meg a torok vagy irani kurdot, mert mas nyelvjarast beszelnek!! tapasztalatbol tudom. Az arabok, meg a kurdok nem ugyan azok!!! A kultura mas, de meg az angol is mas a magyarhoz kepest!!! Nah meg az illeto felfogasan is mulik hogy mennyire alkalmazkodik a "nyugati" tehat a mi kulturankhoz. Sok kurd el magyarorszagon is, es azon kivul hogy nem vasarnap mennek templomba hanem penteken meg nem isznak alkoholt, semmi rosszat nem tapasztaltam bennuk. Persze mint minden kulturaban ott is vannak kivetelek.

2011. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
78%

Szomorú, hogy hány rasszista ember van itt. Benyögnek egy-két példát, amiről hallottak, aztán már lehet is általánosítani. Ha egy európai nőt megkínoznak, fogva tartanak stb., az mindig országos hír, viszont ha békében, boldogságban élnek (ahogy az általában lenni szokott), arról senki nem beszél, mert nem rendkívüli, nem hírértékű.

Lehet, hogy más kultúra, de pont ettől lehet szép egy ilyen kapcsolat. Kérdező: ne higgy a trolloknak, menj a saját érzéseid után, és nem lesz gond.

2012. febr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen kapcsolatba soha nem mennék bele. Teljesen más kultura, nem is értem a nőket. Sajnos jó időhöz és néhány csalódásnak meg kellett esnie az életemben, hogy mostmár pontosan tudjam kit és mit akarok és abból nem engedek. Külföldi, etnikum, más vallásu szóba sem jöhet. Van itt Mo-n épp elég szép szál legény akiből lehet válogatni, nem igaz, hogy egy magyar nőnek kurd kell, vagy nigériai, vagy stb. Nem kell beérni ennyivel!!!
2012. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!