Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek nem átverés ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem átverés ez a ruha?

Figyelt kérdés

A vaterás képen a legelsőt hasonlítsátok össze a többi vaterás és nem vaterás fotóval.



[link]



[link]


Amerikai oldalon is megtaláltam ezt a gyönyörű ruhát persze a vaterás első fotóval.


Én felrobbannék, ha olyat kapnék helyette, mint a többi fotón.



#menyasszonyi ruha #olcsó #utánzat #amerikai oldalról menyasszonyi ruha
2011. dec. 14. 01:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

lehet átverés, pl a kép mást mutat vagy a hibákat direkt nem mutattáj rajta.

ilyenkor inkább beszélj meg egy találkozót vele és nézd meg a ruhát ha lehet. ha tényleg el akarja adni és nincs mit rejtegetnie akkor belemegy.

2011. dec. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A veterán több kép is van. Ami az első fotón van az szerintem nem ugyanaz mint ami a többin van (csak hozzá hasonló). Valószínű, hogy csak az első képhez hasonló ruha van eladó.
2011. dec. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia nem olyan ruhát fogsz kapni mint az első képen ezt jó ha tudod .Külföldön varrják ezeket az eredeti ruha képére hasonlítót .Szóval azért ennyi az ára.Ha ez az álomruha akkor keresd meg egy szalonban .Persze az ára nem ennyi lesz .
2011. dec. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az első meg az utolsó fotón tényleg gyönyörű ruha van. De a két másik fotó eleve az igénytelen háttérrel nem túl bizalomgerjesztő. Na meg a ruha is úgy néz ki, mint ha a kutyák szájából rángatták volna ki. Nekem az anyaga is vmi gagyinak tűnik az eredetihez képest... Bár ennyi pénzért lehet, hogy tényleg nem is szabad többet várni.
2011. dec. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem az eredeti ruhát árulják, ez sok apró részletből látszik, az anyag silány minőségű, az arányok sem az igaziak. Ha utánzatot rendelsz, ezzel sajnos számolni kell. Az eredeti, márkás ruhák 3-400 ezer forintnál kezdődnek újonnan, mert iszonyatos az anyagköltségük. És ugye sz@rból nem lehet várat építeni, meg kell venni hozzá a jó minőségű anyagot, mert anélkül akármilyen ügyes az a varrónő, nem tud belőle semmit kihozni. Amúgy az első linken található utánzat még a jobbik, a másodikon látható az valami borzalom. :x
2011. dec. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát az eredetit azért nem lehet kihozni ennyiből. Én varrattam a menyasszonyi ruhámat, jóval szerényebbet és mégis közel 80ezer forint volt anyaggal együtt. Pedig sem abroncs, sem hímzés nem volt, csak az anyag volt 60ezer forint, de az olyan minőség is volt. Ez valami gagyi vacak lehet.
2011. dec. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

az első ruha alapján varrják le Neked a ruhát, felpróbálni, megnézni csak akkor tudod, ha valaki rendel egy ilyet, te tartod a kapcsolatot az eladóval, és ő szól, hogy valaki vett egy ilyet, elmehetsz megnézni.


amúgy nem rosszak a ruhák, anyagra sem, csak hát nem teljesen olyanok, mint a rendes képen...


inkább fogsz az utolsóhoz hasonlót kapni, mint az elsőhöz


(teszem hozzá, nekem jobban tetszik, nem annyira csicsás NEKEM :) )

plusz, ha nagyobb abroncsot veszel a ruha alá, jobban fog hasonlítani az elsőhöz

2011. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy Pnina Tornai ruha ami eredeti ára több millió forintnak felel meg.

Nagyon szereti néhány menyasszony az olcsó utánzatokat.

De ha valamit leutánozunk az is lehet izléses.

Ez az eladóknál nem jött össze.

2011. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

És az honnan derül ki, hogy akitől megrendelem az álomruhát, csak utángyártottat fog küldeni? A Vaterán is vannak többen, akik felpakol álromruhákat potom pénzért, szerintem valami ilyesmi oldalról rendelhetik ők is:



[link]



Iszonyat gyönyörű ruhák vannak ezen az amerikai oldalon, még az eredeti áruk se vészes a Mo-i árakhoz képest, de most akciósan is 30e Ft-ért olyan ruhákat lehetne rendelni...NA persze, rájön a vám meg a szállítás, de akkor is...


Csakhogy itt motoszkál bennem a kisördög, mi van ha ezek is olcsó utángyártottat fognak küldeni? Honnan lehet ezt előre tudni? Szerintem az összes Vaterás aki profi modell-fotót rak fel, és külföldről hozatja, mind ilyen helyről rendeli meg. De nem veri nagydobra, hogy nem az eredeti lesz.


Szerintetek a linkelt oldalon is olcsó utángyártott vackot küldenének, ha rendelnék???

2011. dec. 14. 14:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Teljesen világos, hogy nem az eredeti ruhát adják, oda is van írva alulra.
2011. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!