Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan sztorid, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan sztorid, hogy az esküvőn nemet mondtak vagy röviddel előtte lemondták az egészet, mi történt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 07:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Röviddel utána mondták le:

A vőlegény (ifjú férj) öccse még a lakziban megcsinálta a menyasszonyt! Pont a férj nyitott rájuk, másnap volt költözködés...

2011. dec. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Munkatarsaim haverja masodallasban zenelt lagzikon aztan egyszer o is lebukott, h letolta a menyasszonyt, mert allitolag nem ez volt az elso.

Azota nem hivjak sehova, plusz nem egy ferj megkereste, h esetleg naluk nem e vallalt plusz munkat:D

2011. dec. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Olyat hallottam, hogy a vőlegény "elfelejtett" elmenni az esküvőre.
2011. dec. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az azért nem gyenge, hogy az arák az esküvőkön csalják a párjukat.
2011. dec. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Én olyat hallottam, hogy a csajt a lagziban elvitték egy diszkóba majd páran jól megrakták. :)
2011. dec. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Unokanővérem 10 éve volt együtt az illetővel, de már nem érezte vele jól magát. 24 évesen gondolták ki az esküvőt, és egy hónappal előtte bepánikolt, és nem akart hozzámenni. És jól tette. Az az ember elég nagy tajparaszt volt. De végül mégis volt esküvő, csak nem unokatesóm, hanem az anyukája(nagynéném) ment férjhez. Ők azóta is együtt vannak, és boldogok.
2011. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Ugyanmár!!!

Ha a menyasszony a lagzin megy félre, akkor ribi.

De ha a vőlegény előző éjjel lép félre, akkor az "csak" legénybúcsú... mi?

2011. dec. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
90%
Olyat hallottam,hogy az esküvő előtt kb.1 hónappal a menyasszony összejött valaki mással.De mivel már nem lehetett a lagzit nem megtartani,mert sokat buktak volna rajta,az új pasi vette el a lányt.Mivel a meghívók már készen voltak,az első vőlegény nevét hibajavítóval áthúzták,és átírták a második vőlegény nevére.Nagyon gáz,nem? Meg volt a falunkba olyan is vagy 2 éve,hogy pénteken fújták le a szombati lagzit,mert szakítottak.Képzeljétek bele magatokat a meghívottak helyébe!!Ajándék,torták, fodrász...kidobott pénz
2011. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Egy ismerősömék egy héttel az esküvő előtt fújták le. Már minden meg volt szervezve, csak kiderült, hogy korábban megcsalta a menyasszonyt a vőlegény, és a lány lemondta az esküvőt.
2011. dec. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Az oka nem derült ki, de a nagymamám testvérének a fia az anyakönyvezető kérdésére, közölte, hogy "nem", majd megfordult és távozott.

Én sajnos nem voltam ott, a nagymamám mesélte nevetgélve :-))

Oltári botrány lett belőle, végül ki kellett a fiúnak fizetnie az esküvői költségeket, ez akkor 300.000,- Ft felett volt (csak viszonyításként, akkoriban a minimálbér 5.000,- Ft körül volt) :-)))


Egy másik történet (ez is már több, mint 20 éves): egy barátnőm az első pasijától 18 évesen teherbe esett. Felmentem hozzá dumcsizni, és kérdeztem tőle: "no és mikor lesz az esküvő, hisz jön a gyerek". Erre ő: "ma lett volna délután, de nincs kedvem elmenni". :-)))

Jó is tette, később kiderült, hogy borzasztó link alak a pasi.

2011. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!