Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esett már valaki teherbe...

Esett már valaki teherbe röviddel szülés után? Hogy viseltétek?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem és gumival védekezünk,mert nem akarok megint gyógyszert szedni. Biztonságos ez?
2011. okt. 17. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak azt mondta az orvosa, szoptatás alatt nem lehet terhes. És de. Így lettem én. 14 hónap van köztünk a nővéremmel, hát mit ne mondjak, nem túl ideális :/


Ne feledd, hogy az óvszer megfelelő használat mellett védelmet nyújt, ne izgulj!

2011. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozok az előttem szólóhoz a szoptatás nem nyújt védelmet.....én is 3 hónapja szültem a második gyereket mi is óvszerrel védekezünk a dokim tanácsára...mivel szoptatok igy bogyót nem szedhetek.
2011. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10 hónap van a két gyerkőc között. Hát,mit nem mondjak, elég brutál volt... igaz én nem szoptattam, csak fejtem. Állítólag a szoptatás alatt akkor vagy igazán védett a terhesség ellen, ha legfejlebb 3 óra telik el a két szoptatás között - éjjel és nappal egyaránt. Vagyis nem árt vigyázni vagy más módon védekezni
2011. okt. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!