Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit jelent a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a menyasszonyi ruhánál az első félvétel?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nem értem. Ha a ruha már pl. két éve a szalonban van, akkor már gondolom volt máson is. Akkor miért kérdezték meg tőlem, hogy akarom-e? Azt jelentheti, hogy akkor az én esküvőmig nem adják másra? De annak mi értelme, ha mondjuk már tavaly kb. 10-en felvették?
2009. máj. 18. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első felvételnél, rajtad először a ruha!

Ha van a szalonba egy, akkor valószínüleg lerendelnek egy újat a gyártótól!

2009. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

az első felvétel a próba :)

az hogy akarod e zat jelenti, hogy kiválasztottad e, tetszik e, kölcsönözni akarod e vagy megvenni, most kéred, vagy csak félrerakatod stb. Ha két éve ugyanaz a darab megvan a szalonban, tuti más is nézegette és próbálta már. de lehet nem ugyanaz a darab, csak hasonló, de mivel elvitték, lehet újat hoztak belőle.

2009. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha lerendelnek egy újat a gyártólól akkor kettő ugyanolyan ruha lesz a szalonban? Az kicsit nekem furcsa. Bár lehet.

Az első felvétel nem a próba, hiszen ezt már utána kérdezték meg tőlem. Na mindegy, bár nem kértem, mert hihetetlen összeg lett volna, csak kíváncsi voltam hogyan csinálják!

Köszi a válaszokat!

2009. máj. 18. 10:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen ezt szoktak mondani szinte minden menyasszonynak,h rajtad lesz eloszor, meg h nem fogja senki felvenni az eskuvodig, de a legtobb esetben ez nem igy van.Mindenki penzbol el. Ki vannak gyonyoruen tisztiva aruhak, eszedbe se jutna,h hany non volt rajta addig...
2009. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy modelt több darabban is lerendelnek a szalonok! Pl ugyanazt a ruhát lefoglalják sorban minden hétvégére, az a tisztitásnál azért rongálódik, meg az esküvőkön is rendszeresen kárt tesznek benne. Amikor ezt látják a szalonban, rendelik az újat, hogy a nyári menyasszonynak is ugyanolyan szép legyen a ruhája, mint az áprilisinak, mint amit a próbán láttál. Tehát az új felvételes ruha lényege, hogy " elvileg" előtted nem húzta fel más az esküvőjére!

Szalonban dolgozom...

2009. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Főleg az utolsónak, most már kitisztult a köd!:) Mondjuk sajnos akkor sem kértem volna, mert a ruha is már elég drága volt. De jó tudni, hogy tényleg nincs máson a ruha!

2009. máj. 19. 15:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy normális szalonban, akkor is kitűnő állapotban kapod meg a ruhát, ha nem vagy elsőfelvételes! Ez miatt ne aggódj!!! Sokan megveszik a ruhát, azoknak is fontos hogy új legyen, van akit meg pszihésen nyugtat meg, hogy rajta van először! Szóval ne félj, szép lesz a ruhád, akkor is ha nem fizetsz az első felvételért. És még az is lehet hogy így is elsőfelvételes leszel, mert újat rendeltek azóta! :)
2009. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!