Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki első nagy szerelméhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki első nagy szerelméhez ment hozzá megbánta?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg!Igaz még csak 1 éve vagyunk házasok,de előtte 6 évig voltunk együtt,ebből 2 évet együtt is éltünk.Most fejeztük be a lakásfelujitást,az első babánkat várjuk és nagyon boldogok vagyunk együtt.

Benne minden megvan amire nekem szükségem van.Amellett,hogy a férjem és szeretem,mint férfit,ő a legjobb barátom is.Számomra ő a tökéletes férfi és soha nem tudnám elképzelni az életemet mással.

2011. okt. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem bántam, mert a vele töltött évek örök emlék és tapasztalat marad. Sajnos, válás lett a vége. Annak ellenére sajnost mondok, hogy a kapcsolatot én nem szeretném újrakezdeni. Sajnos, mert hátranézek és látom, hogy mi volt, mi lehetett volna, és mi lett. Mi az ami örökre elveszett.
2011. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok indiszkrét a válás oka főként az volt, h első nagy szerelem vagy más volt az ok?
2011. okt. 23. 15:17
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem vagy az. :) Az a legkisebb %, részemről, bár benne van, milyen lehet más? (partner) Onnan még vissza lehetett volna találni. Inkább a nagyobb része, hogy nem lett gyerekünk. Emellett a vérmérsékletbeli különbségek vezettek a szakításhoz, váláshoz. Azt hiszem, ez utóbbi nyomta a legtöbbet a latban.
2011. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! és hát csak azt tudom mondani, h nagyon remélem, h jóhoz fog vinni a válásod! Sosem lehet tudni :)
2011. okt. 23. 15:32
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Szia nem bántam meg mondjuk nekünk már van két gyerekünk 15 éve együtt vagyunk de az esküvönk most nyáron volt.Remélem nem is fogom megbánni hogy végül igent mondtam neki:)) Üdv Zsani
2011. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Aranyos vagy, köszönöm, így kellett lennie. Biztosan sokan vannak, akiknek viszont nagyon jól sikerült.

Kívánom Neked, Nektek a legjobbakat!

2011. okt. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Énsem bántam meg mert nagyon szeretem ő az életem értelme ő volt az eső az életembe és ő is marad mert ezek a yönyörű emlékek soha nem felejtödnek el
2011. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nem bántam meg most várjuk a második gyerekünket.vannak időszakok amikor azt hiszem megbántam:)de nem el sem tudom képzelni nélküle vagy mással.remélem örökre együtt maradunk:)
2011. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!