Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A lagzin ez milyen lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lagzin ez milyen lenne nyitótáncnak?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem, abszolút nem tudok táncolni, a szalagavatómra is hatökörrel tudtak elvonszolni, és csakis a közös táncban vettem részt, abban is hibáztam. Kis tiniként jártam táncórákra. Addig tök jó volt, míg a barátnőmmel táncolhattam, meg is tanultam úgy-ahogy angolkeringőzni. De aztán sajnos a tánctanár összepárosított egy kissráccal, akivel kölcsönösen baromira unszimpatikusak voltunk egymásnak, annyi is lett a tánckarrieremnek, legközelebb már el se mentem.

És most bele leszek kényszerítve egy táncos lagziba, de igazság szerint én se tudom elképzelni tánc nélkül.


Időm nincs táncórákat venni, a pénzt is sajnálom rá. Annyira szeretem ezt a számot, tiszta kreatív lettem, már látom magam, amint a párom a levegőbe emel és vissza a földre, amikor azt énekli: "torneremo a terra".

Képzeletben átmentem balettáncosba:)


Szerintetek hülyeség lenne saját koreográfiát kitalálni rá?

Amúgy alkatilag pont olyan gebe vagyok, mint egy balettáncosnő, csak falábam van:)

Szegény párom, már alszik, ha tudná mi jutott most az eszembe:))) Ő se egy táncos típus, én meg már balettelőadásban röpködök vele képzeletben:DDD


2011. dec. 19. 02:25
 1/4 A kérdező kommentje:
2011. dec. 19. 02:27
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint Ramazzotti énekli, hogy "torneremo a terra", nem a párom:DDD Bár nem is olyan rossz ötlet, igazán énekelhetne nekem ilyen szépet:))) Előbb el tudom képzelni őt balettáncosként, mint ahogy nekem énekel:DDD
2011. dec. 19. 02:29
 3/4 A kérdező kommentje:

Na, most meg mi jutott eszembe:

Ennél a résznél, ami arról szól, hogy ahogy a szél a rózsákat, úgy szeretne levetkőztetni engem:

"poi come fa il vento con le rose, vorrei spogliarti soffiando su di te", na annál a résznél rózsaszirmokat szórna rám a párom...Nem tudom mit fog szólni az ötletemhez reggel, amikor rájön, hogy még nem írtam össze a karácsonyi bevásárlólistát, pedig arról volt szó, hogy reggel indulunk az Auchanba:(

2011. dec. 19. 02:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes kis magánbeszélgetést folytatsz, de ha már nyilvános fórumra írtad, beszállok.:)

Jó nyálasromantikus szám esküvőre ideális, de szerintem túl lassú ahhoz, hogy komoly koreográfiát teremts hozzá. Ha mindenképp magad szeretnél, ajánlom hogy nézz előtte sok videót profiktól. És hajrá! :)

2011. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!