Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyecskeruhám lila, vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyecskeruhám lila, vékony pántos koktélruha lesz, már megvettem a lila fehérnemű együttesem, de a melltartó pántja vastagabb, mint a ruha pántja. Gáz, ha így venném fel?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

Probald fel es mutasd meg anyukadnak, baratnoidnek, es majd ok megmondjak. Igy latatlanban nehez megmondani.

Szerintem nem szep ha kilatszik a menyecske ruhabol a melltarto pantja.

Ez jo lenne ha strandra mennel lazan, na de azert a menyecskeruhabol ne latszodjon ki a melltarto pantja. Szerinted nem csunya?

Inkabb vegyel egy pant nelkuli melltartot magadnak. Olyan ami cuppanos:)

2009. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem gáz, sőt. az egyszínű melltartó pént és a szilikon pánt is jó. csak az utóbbi az kicsit kényelmetlen néha, mert befülled alatta a bőr. Ez nem ízléstelen, az ízléstelen az lenne, ha valaki izompolot venne fel, vagy oylat, mainek a háta szabad, és teljesen eltérő szinü melltartót venne fel hozzá, aminek a hátsó pántját (ami keresztbe van) egyáltalán nem takarná a ruha. Bikininél meg ugyanolyan szinü hátul vékony füzővel kötős alsónemünél még csak csak elmegy, vagy nem kivágott ruhánál. A jó alakú nőknek mindent megbocsájtanak, de aki olyan szexi az szolid ruhában is lehengerlő, itt az ízléses ruha dukál, a melltartód tökéletes lesz hozzá!!! :) A lényeg, hogy jó alakhoz mindent lehet, csak nem mindegy milyen alkalomra. A jelszó hogy ne legyen TÚL....

ha valaki szoknyához vesz fel felsőt, akkor vagy egyforma mintáju legyen a ruha, vagy pedig ugyanolyan zsinü, de az egyik mintás a másik meg egyszinü. két féle mnita meg többféle szin a feketét és fehéret leszámitva már túl csicsás lenne és összeférhetetlen.

2009. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat!
2009. máj. 20. 21:43
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem se gaz, de ha van ra mod en is inkabb egy pant nelkuli melltartot vennek fel.
2009. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!