Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Első házasságnál ha felveszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első házasságnál ha felveszem a férjem nevét akkor az új okmányokért fizetni kell?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindegy hányadik házasság, névváltozáskor fizetni kell mindenért.
2012. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és mennyibe kerülnek?és meddig lehet őket megcsináltatni?1 hónap van rá,vagy mennyi?
2012. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy mennyibe kerülnek? 1 éve csináltattam, de kb-ra mondom: 20.000 körül. Személyi: adnak papírt azonnal, ha elkészül, küldik postán. Taj kártya: 2000 Ft, erre emlékszem, helyben kész. Jogsi úgy megy, mint a személyi. APEH, adókártya: ez is pár ezer, de adnak papírt itt is igazolásnak, de én azt hittem, el is felejtettek, kb 2 hónap alatt küldték ki az újat. Lakcímkártya helyben kész.
2012. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
köszönöm:)
2012. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szívesen:)
2012. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!