Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Költözött e már valaki több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözött e már valaki több év külföldi tartózkodás után ujra Magyarországra. Milyen érzés volt? és milyen most?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen , az unokatesóm és a neje kint élt 5 évig az Usaban, dolgoztak, aztán hazajöttek és azóta itt vannak.


És anyagilag rendben vannak...nekik megérte és nem vágynak vissza

2009. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Láttad a Narnia című filmet? Olyan volt, mint amikor a négy gyerek visszaesik a szekrényből a szobába. Narniában már királyok/királynők lettek, sok év telt el, és amikor visszajutnak az eredeti világukba, minden ugyanott folytatódik, ahol korábban abbahagyták.


Nekem kicsit ilyen volt. Mintha semmi sem változott volna közben itthon. Kicsit lehangoló volt, és meg kellett szokni. De megszoktam, talán az első fél év volt furcsa, de már több mint két éve vagyok itthon. Most már lehet, hogy az lenne furcsa, ha visszamennék.

2009. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam 4 évig. Mikor visszajöttem, mindenki örült nekem, és ez megható volt. Most már itt lenne az ideje megint elmenni.
2009. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagynénémék 17 év után kötöztek vissza Magyarországra Németországból, mert a nagybátyám a kinti cég magyar leányvállalatának vezetője lett. A cég azóta kivonult az országból, ők pedig itt ragadtak: nagynéném minden vágya, hogy újra kiköltözzenek, mert ugyebár hozzá van szokva a német életszínvonalhoz, csahogy most már nem jön össze nekik, hiszen mindent "felégettek maguk mögött", mikor hazajöttek.
2009. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagynéném, USA-ban dolgozott, nyugdíjba itthon akart menni, mert ő itt van itthon, vágyik vissza azért külföldre, mert ő egy nagyvilági nő, de itt érzi magát itthon, ez az otthona, a hazája, ő így érzi, külföld neki munka, lehetőség (3 fiát egyedül felnevelte, akkor ment ki, mikor már önállóak lettek, házat tudott nekik segíteni venni a kinti munkából) és kaland, de nem otthona.
2009. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szerelem miatt hazajöttem. A szerelemnek vége lett, én meg verem a fejem a falba, hogy minek jöttem haza, gondolkozhattam volna, mert kint jobb volt, képes voltam elcs*szni a dolgaimat. Megvoltak a barátaim a munka, könnyebben haladhattam előre. Vissza is fogok menni.
2009. máj. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 évre költöztem vissza Magyarországra az USA-ból, utána újra vissza (külföldön él a családom, csak a munka miatt kellett visszaköltöznünk egy időre). Jó volt Magyarországon. Sok szempontból biztonságban éreztem magam. Nekem egy dolog van, ami nagyon nem tetszik Magyarországon: hogy pénzzel bárkit meg lehet és sajnos sokakat meg is kell venni. Furcsa volt, mikor az orvos a műtétem után tartotta a markát. Hát szerintem gáz, hogy ez így megy. Tanárok meg buszsofőrök sem kapnak plusz zsetont, az orvosok egy része meg szinte koldul a kis mellékesért. Nagyon durva ezt így látni meg az egészségügy helyzete is sokkoló. Először úgy éreztem magam a magyar kórházban, mint aki kb. 2 évszázadot ugrott vissza az időben (jó, tudom, van rosszabb is jó pár országban). Sajnos az egészségüggyel és a paraszolvenciával vannak komoly gondok. Ezt tartom nagyon nagy problémáknak. A többivel meg voltam elégedve. Szép volt az az egy év leszámítva az egészségügyis sérelmeket. Ja meg még egy dolog: az emberek nagy része sajnos elég savanyú, sokat panaszkodik és vannak elég bunkó emberek, ezeken is jó lenne változtatni.
2009. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi nem több de 1 év után költöztünk vissza Egyiptomból.

Cairoban élttünk.

Sok mindent átértékeltem, megtanultam nagyon becsülni mindazt amit elértem és amim van.

Naqgyonjó érzés volt hazatérni.

Mindenki riogatott, hogy minek jöttél vissza férjed is mit fog csinálni stb, mert nincs munka és nagyon nehéz.

Nyomtak minden felől, és engem nem érdekelt.

Én belül eltökéltem, hogy én igenis fogok munkát találni.

Miután visszacserélték a státuszom gyakorlatilag 5 hét alatt találtam munkát.

Páromnak még most keresünk mert még csak 1 hete van tart kártyája.

Nagyon jól érezzük magunkat és tele vagyunk tervekkel!

A kinnti viszonyokhoz képest mi nem érezzük egyszerüen, hogy itt bármi probléma lenne

Csináljuk intézzük amit kell és boldogok és hálásak vagyunk, hogy itt lehetünk!

Sokan csak szenvednek és nyomják a negatívat és nem is sejtik milyen jó dolguk van.

Ki is küldeném őket, menézném milyen lenne a szemléletük 1 év cairo után.

2010. okt. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!