Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rendeltetek már a Vateráról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendeltetek már a Vateráról menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
Ha igen, linkelnétek képet az elkészült/megérkezett ruhátokról?

2012. jan. 5. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Igen, kettőt is :) Mert beijedtem, hogy nem fog tetszeni a szülőknek, hogy nem sima fehér.

De egyiket sem bántam meg, szépek nagyon!

Amibe férjhez mentem:

[link]


[link]


Sok boldogságot nektek :)

2012. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Bocs az offért, de kedves első, ez gyönyörű?! :O Ha nem titok, mennyiért vetted?
2012. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez mindenkinek nagyon tetszett, és ez a lényeg :)

35.000 Volt.

Attól még, hogy valakinek nem tetszik nekem és a férjemnek tetszik :) És te vagy az első akinek nem :) Pusz

2012. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg gyönyörű és különleges darab:) s a kopaszin volt az esküvő ugye? (Multkorában volt és 2 esküvő is volt aznap.:))
2012. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi, igen. Most volt november 12 én :)
2012. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első, hát...azért megnézném milyen volt az eredeti, ami után gyártották. Lehet, hogy láttam is, de valószínűleg köszönőviszonyban sincs az eredetivel. Ez legalábbis nekem egyáltalán nem tetszik.


Én egy idő után már csakis azokat a ruhákat néztem Vaterán, amit nem úgy rendel meg a hirdető, hanem a fotón konkrétan az a ruha van, ami majd megérkezik hozzám.

És ebben egyáltalán nem csalódtam, sőt, életben még szebb a ruha mint a képen. Amikor kivettem a dobozból, azt hittem elájulok, annyira szép volt. Az a gyönyörű, nehéz selyem, több réteg tüll-alsószoknyával. Na és a vállába egyenesen szerelmes vagyok:


[link]

2012. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg is találtam:


[link]

2012. jan. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!