Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szintén nászút! Októberben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mzsuzsa8 kérdése:

Szintén nászút! Októberben szeretnénk menni, de nem tudjuk, hogy merre. Szerintem Tunézia és Egyiptom kissé elcsépelt! Ti hová mennétek?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy a pénz nem számít, de nászút, csak egyszer van!!!!!!
2012. jan. 6. 09:00
1 2
 1/17 hollófernyiges ***** válasza:
Hát ha Észak-Afrikában gondolkodtok, akkor Marokkó még jó választás. Szép, egzotikus ország és még viszonylag a legstabilabb is.
2012. jan. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tenerife.
2012. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ciprus vagy Kanári-szigetek!
2012. jan. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És Ti merre voltatok?
2012. jan. 6. 09:22
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

Izraelben voltunk és nagy élmény volt. Kulturális szempontból is (három vallás székhelye is Jeruzsálem), illetve a helyiek mentalitása nagyon megfogott. Családszeretőek, vidámak, "olyan nincs, hogy nincs" mentalitásúak.

Életemben nem nevettem annyit, mint amikor ott voltunk.

Idegenek is nagyon kedvesek, segítőkészek, néhány perc beszélgetés után simán meghívnak magukhoz és megvendégelnek.

Az arab bazárok is nagyon jók voltak, imádtam ott nézelődni.

2012. jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És csak ketten voltatok a pároddal?
2012. jan. 6. 09:32
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért, nászútra hány embert kellett volna vinni? :)
2012. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nem voltunk nászúton.
2012. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

Bárcsak el tudtunk volna menni... de nekünk nem tellett rá. nekem bármelyik hely megfelelt volna, kit érdekel, hogy tunézia és egyiptom "elcsépelt". egyik helyen sem jártam még, és a barátaim sem!

Irigyellek, hogy ilyen gondjaid vannak, kevesen vannak így mostanában MO-n.

2012. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Magyarországon ajánlom a Dunakanyart..Zebegény és környéke csodálatos....vagy mondjuk Szilvásvárad.

Külföldön ajánlom a Kanári szigeteket, azon belül is Fuerteventura szigetét, Corralejo város nagyon szép.Ott él a nagynéném. Kisrepülőgéppel át lehet menni Afrikába,Marokkóba...kb fél orás-orás az út....

Sok sikert:)

2012. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!