Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vicces esküvős bakik veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces esküvős bakik veletek, vagy ahol voltatok, esetleg hallottátok?

Figyelt kérdés
Nekem: Unokanővérem mikor a templomban fogadalmat tettek, és a pap mondta a szöveget, sikerült elfelejtenie, hogy mit is kell mondania, és mit ad Isten, pont ott, ahol a hűségről volt szó... :)
2012. jan. 7. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Először is majdnem elkéstünk. Násznép már ott toporgott a Polgármesteri Hivatal előtt, amikor végre "bedurrantottunk" teljes gázzal az utcába, aztán ugyanazzal a lendülettel tovább is mentünk, mert a német anyanyelvű sógorom vezetett és mire a sógornőm lefordította neki, hogy itt kellett volna megállni, addigra már berontott egy poros mellékutcába, és akkorát fékezett, hogy ki sem látszott az autó a porból. A nép meg csak állt a hivatal előtt és nézett, hogy ezek meg mit művelnek ott. (falusi esküvő volt :DDDDD )Ja és csupa víz volt a kezem és a ruhám, mert a nagy sietségben indulás előtti pillanatban kaptam ki a csokrot a vázából. Aztán meg a gyűrűt alig tudtuk felhúzni, pedig jó volt a méret és elnevettük magunkat.
2012. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az unokatesóm Krisztina, a férje Dávid.

A pap Krisztánt és Dávidot mondott. :)

Ugy látszik az egyház már elfogadja az azonos neműek házasságát. :D

2012. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatestvérem lakodalmában, a vőfély előre megírt, begyakorolt rigmusokkal jött. Pl azzal, hogy "1 év múlva, ugyanitt, keresztelőre". Ez váltotta ki a legnagyobb röhögést. Mivel a menyasszony 7 hónapos terhes volt!
2012. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Még egy:

Iker lánytestvérek egyszerre esküdtek a templomban, és a pap keresztbe adta őket össze. (Kvázi a láynok a sógorukhoz mentek hozzá.)


Off: az egyháznak van pofája elkérni egy rakat pénzt és ilyen alapvető bakikat ejtenek.

És akkor ez még a jobbik, mert lehet kuncogni.

De volt már részem bakiban gyászmisén...

2012. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Felrakták a csokrot a kocsira, jöttek volna ki értünk, de a csokor útközben elszállt, darabokra hullott, gyorsan hívtuk a virágkötőt, hogy kellene még egy. Akkor a templomban a térdeplő beszakadt alattunk, esküvő közben, hajszálon múlt, hogy nem gurultunk be a pap lábához. Ez épp akkor volt, mikor az esküt kellett volna mondanom, amit a férjemnek akartam, de ő mereven nézte az oltárképet. Később mondta, hogy azért, hogy nehogy elröhögje magát. Ez nekem is nagy erőfeszítésembe telt, és az esküm közben elfelejtettem a nevemet mondani, én nem emlékszem rá, csak mesélték, hogy csend, és végül a pap mondta helyettem. Zavarban is voltam, és a röhögés szélén álltam.
2012. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerős esküvőjén a pap végig Jánost mondott László helyett a vőlegényre. :) Végül a menyasszony mondta, hogy igen hozzámegy Lászlóhoz.
2012. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tetris ***** válasza:
100%
Van a neten egy oltári jó video, ahol a pap egy szabadtéri helyen, valami mesterséges kis tó partján áll. Előtte a nászpár. A gyűrűt nyújtó pasas megbotlik, és az egész kompánia a tóban landol, papostul, menyasszonyostul. Nagyon klassz!
2012. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam azt a videót.
2012. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=vNU8OWGURak


Itt van az a videó, amit előttem említettek. :)

2012. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szűkkörű esküvő volt. Ahol a báty volt az öccse tanúja. Az anyakönyvvezető pedig a tanú nevét írta be a férjhez, a férjét a tanúhoz. És úgy szóltak, akkor javították ki. A tanú még soha nem volt nős de mesélni hogy 5 percre már igen.
2012. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!