Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallottatok már a Taizéról?...

Hallottatok már a Taizéról? Esetleg voltatok már ilyen találkozón?

Figyelt kérdés

Élmények, beszámolók.

Tudnátok nekem valami infót adni róla?


2011. okt. 22. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen én voltam, kétszer is. Nagyon nagyon jó volt. Ha minden jól megy idén is megyek. Gyere el,meglátod király lesz! :))
2012. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Úgy látom már nem friss a kérdés, de azért válaszolok, hátha még érdekel. Én tavaly nyáron mentem el Taizébe egy hétre, főleg az utazás miatt, mert nálunk úgy van megszervezve, hogy kb. fél Európát bejárjuk kevés pénzért. Nem hittem Istenben, de gondoltam, ha már elmegyek, akkor esélyt adok a dolognak. Teljesen átadtam magam neki, nyitott voltam rá. Már az első este megfogott egy különös leírhatatlan érzés a templomban, amikor azt a rengetek embert láttam együtt énekelni. Majdnem sírtam. Olyan békés és csodálatos volt. A "tábor" után mintha kicseréltek volna. Teljesen máshogy gondolkodtam, vidámabb voltam és visszatért az életkedvem, ami előtte valahol elveszett és depresszióba kergetett. Azóta foglalkoztat a vallás téma. Még mindig nem tudom állítani, hogy teljes mértékben hiszek benne, de mondom, valami megmozdult bennem és azóta minden más. Csak ajánlani tudom mindenkinek!! És persze szólnom kell az emberekről is. Ott mindenki türelmes, megértő és nem néz le, mindenki egyenlő! Remek alkalom a csoportos beszélgetés (Biblia óra) ahhoz, hogy meg tudj nyílni mások előtt. Új barátságokat köthetsz, megismerhetsz más kultúrákat és nagyon jól is tudsz szórakozni, még munka közben is! :) Teljesen más ott az élet, mint ez a mi kaotikus világunk. Hatalmas élmény volt! Menj el és légy nyitott!

Nem akartam, hogy hosszú legyen, de viszont remélem, hogy sokan el fogják olvasni és levonják a tanulságot. Ne legyetek makacsok, adjatok egy esélyt mindennek és mindenkinek!! :))

18/l

2013. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. ápr. 11. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!