Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány éves kortól lehet összehá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyusszykah kérdése:

Hány éves kortól lehet összeházasodni?

Figyelt kérdés

A barátommal titokba össze szeretnénk házasodni én 16 vagyok ő pedig 22!

Össze szeretnénk kőltözni!

A házasság oka az hogy nagyon szeretjük egymást és külőn szeretnénk kőltözni!


2012. jan. 7. 17:07
1 2
 11/13 Napkiraly ***** válasza:
16tól hzasodhatsz engedéllyel, onnantól nagykorúnak minősülsz
2012. jan. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondold, hogy a gyámhatóság csak úgy a te elmondásodra engedélyt ad a házasságra.

Inkább a nyelvtankönyvet lapozgasd néha. Hiába javították ki a kérdésben a moderátorok a hibáidat, az előző kérdésednél a kommentjeidben egyetlen egy mondatot sem tudtál helyesírási hiba nélkül leírni:

"Hány évessenn lehet elkőltözni othonról?

Már töbször mondta azt hogy elfogunk innen takarodni!

De mindenért engem úgráltat még kávétse képes magának csinálni...

Haza jövők 4kor az iskolából én takaritok őssze mert ő egész nap csavarog!

Ha valaki oda megy hozzá beszélgetni azt mondja hogy takarodj!

Már nagyon sokszor probáltam vele beszélgetni de nem érdekelte!

De dolgozott csak mindenhól felmond mert nem szeret dolgozni mert ott nem ő parancsól!"

Hogy más kérdésedről ne is beszéljünk:

"Nyusszykah kérdése:


Szijjasztok 16 éves vagyok 166cm szerintetek lehetne belőllem ruha vagy foto model? :0segícsetek. üdv:Xénii


Nyusszykah kérdése:


Az a helyzet hogy a barátommal eddig mindig gumi nélkül sexeltünk öt napja késik a menstruációm. Megcsináltam 2 terhességi tesztet mind kettő aszt mutatta hogy nem vagyok terhes. Szerintetek mi baj?

Mais sexeltünk gumi nélkül nagy hiba volt mert nagyon fáj a puncim..ja és a vizeletem nagyon világos szerintetek mi a baj?


A kérdező kommentje:


Hátmert gumival le ál valamiért a kukija... és mindig meg kell álni..meg aszt mindja hogy úgy jobban érezni...de már nem lesz ilyen nem fogok még egyszer ilyenen aggódni...


A kérdező kommentje:


Köszönöm. A válaszokat...tudod a barátom 9évvel idősebb aszt hittem hogy bisztos magában am semmi féle képpen nem hagyom el mert imádom...és szerinten a gyerekemet sem ölnémmeg..."


Ha a barátod 9 évvel idősebb, mint te, akkor már 25 éves és nem 22, feltéve, ha ugyanarról a barátról beszélsz és te tényleg 16 vagy.

Egyelőre ne külön költözésen és a házasságon járjon az eszed, inkább tanulj!

2012. jan. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mostmár házasodhatsz :D
2017. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!