Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek menni fog? Nem késő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menni fog? Nem késő?

Figyelt kérdés

Idén lesz az esküvőnk a párommal. Szeptemberre tervezzük.

180 magas vagyok és 85-86 kg. Szóval szeretnék kicsit fogyózni.

Kér kérdésem lenne:



Szerintetek menne 4 hónap alatt lefogynom 10 kg-ot?(Ha nem 10 de olyan 78 kb jó lenne)


A máásik, NAGYON KÉSŐ júniusban ruhát vennem?


2012. jan. 7. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem késő, de azért addig nézegesd őket.(mármint a ruhákat) Lefogyni simán le lehet. Hajrá! Sok boldogságot!
2012. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kitartó vagy, sokat tornázol stb..., akkor menni fog egy kis fogyás legalább.

Hogy őszinte legyek, nekem a június inkább korai.

Pár hónap alatt iszonyat sokat változhat az ember alakja, akár még az ízlése is nagyon szélsőséges esetben...

Én biztos hogy az utolsó pillanatra fogom hagyni.

Ruhát mindig lehet vásárolni, a kölcsönzés a neccesebb.

2012. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
1 hét alatt is lehet fogyni 5 kg-ot, no nem koplalással és 24 órás mozgással, de életmódváltással. Sose koplalj, az nem jó, egyél rendesen napi 3szor 4szer, csak kevesebbet. ÉS kezdj el mozogni. 4 hónap alatt a 10 kg semmi..
2012. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

4 hónap alatt a 10 kiló kifejezetten reális, csokit, nasit, fehér lisztet felejtsd el.

Én az esküvőm előtt 1 hónappal vettem ruhát. Nem volt késő.

2012. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4 hónap alatt szerintem simán lemegy 10 kiló. Sok kitartást kívánok hozzá! Nekem a vőlegényem kezdett el fogyózni az esküvőre a napokban, és nem könnyű, még nekem sem. :-(

De a kölcsönzéshez szerintem már késő lesz a június, mert akkor már sok ruha foglalt lesz. Én vettem ugyan, de ismerőseim bérlik nagyrészt, és sokan már tavaly kibérelték az idei esküvőjükre a ruhát. Annyi esetleg, ami talán szerencséd lehet, hogy szeptember azért már annyira talán nem felkapott esküvő ügyileg mint július vagy augusztus. De szerintem is nézelődhetsz azért szalonokban. Ha viszont venni szeretnéd mondjuk vateráról, akkor nem késő, vagy ha varratni szeretnéd, szerintem az sem, de akkor is beszélj varrónővel, hogy úgy tudjon kalkulálni, hogy te szeptemberre szeretnél varratni ruhát.

2012. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt írta venni szeretné, ahhoz meg nem késő, az se ha előtte 2 héttel veszi meg. Ez csak pénz kérdés....
2012. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolod, akkor jelentkezz nála:


[link]


Pont indul menyasszony kategória. Hidd el, hogy ha követed az ő utasításait, akkor gyönyörűen le fogsz fogyni, ahogy azt a blog többi szereplőjének képei is mutatják. Ráadásul egészségesen.


Nagy lehetőség, úgyhogy hajrá!

2012. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szia. én 4 hónap alatt legalább 15-öt szeretnék. LEGALÁBB :) Egy fogyókúrát alkalmazok, plusz tornázok mellette :) A másik, hogy nekem júniusban lesz az esküvőm, és április közepén megyek ruhát nézni, vagy legalább is március vége, április eleje. Tehát olyan másfél, két hónappal előtte :) 1-2 hét alatt rád igazítják, addig meg még fogyhatsz :)

sok sikert

2012. jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 3 hónap alatt sikerült annak idején. Amivel nekem összejött és azóta sem híztam vissza, valamint egyik ismerősöm megfogadta ezt a módszert, ő sem hízott vissza, a következő könyvet ajánlom nagyon szigorúan betartani: Testkontroll - a Diamond házaspár könyve, a pontos nevüket nem tudom. Ha beírod a keresőbe, hogy Testkontroll Diamond, akkor biztos kiadja a pontos szerzői neveket.
2012. jan. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Állj neki, sok mozgás, egészséges étkezés, amiket előttem írtak és menni fog simán! Sok sikert! :)
2012. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!