Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális dolog hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog hogy nem hívott meg az esküvőjére? Mármint nem adott meghívót.

Figyelt kérdés
Az unokatestvérem esküvőjéről van szó. Áprilisban lesz az esküvő, de nem ad meghívót. Telefonban elmondta hogy hányadikán lesz, és ennyi. Mondta hogy már nov. óta megvannak a meghívók, és már szét is osztották őket. Oké hogy nem jönnek el személyesen (pedig én úgy tudom úgy szokás) de hogy postán sem ad...Vagy ez normális így?
2012. jan. 13. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem az sem teljesen világos, hogy meghívott-e téged vagy te kérdezted, h "és, hányadikán lesz az esküvő?", ő meg válaszolt. ha készült nyomtatott meghívó, akkor elvileg kapnod kellett volna. mondjuk elpostázza.
2012. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

háááát...

biztos elszámították magukat, és elfogyott.

Kérdésedre válaszolva: nem, nem teljesen normális.

2012. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
szerintem azért nem küldött meghívót, mert természetesnek vette, hogy elmész az esküvőjére, és nem is gondolt arra szerintem, hogy külön meghívót küldjön neked, mert az már csak formaság lenne, és az ugye nem kell a közeli rokonságban.
2012. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Családonként 1 db meghívó jár. Ha a szüleid kaptak, akkor az rád is vonatkozik.
2012. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy költségcsökkentés miatt nem kaptál. Nálunk a családban több olyan pár is volt, akik felhívtak, és úgy hívtak meg. Aztán később mondták, hogy ne haragudjunk, de nem csináltattak meghívót, csak akinek muszáj, főnök, ilyesmi. Nem volt ebből semmi gond.
2012. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Azért én ezt nem értem, hogy ha már az ember beleöl százezreket egy esküvőbe, akkor miért sajnálja azt a családonként 500 forintot meghívóra? Ennyiért már lehet szép és egyedi darabokat kapni, és nem sértődne meg senki. Sokan szeretik eltenni a meghívókat emlékbe, nekik különösen rosszul eshet, hogy nem kapnak.
2012. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Családonként 1 db meghívó jár. Ha a szüleid kaptak, akkor az rád is vonatkozik.



És ha a kérdező nem lakik együtt a szüleivel akkor neki is ugyan úgy jár.


Egyébként meg ha már meghívnak valahová ez esetben egy esküvőre akkor igen is legyen meghívó és ne csak szóban közölje

2012. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Én a nagyszüleimmel és szüleimmel élek együtt, a nővérem külön, és amikor a nővérem ment férjhez, ők külön adtak meghívót a mamáéknak, szüleinknek és nekem is. A többi meghívotthoz is személyesen mentek el, meghívóval együtt (a sógorom akkor mutatkozott be a legtöbb rokonnak) :)

Azt nem tudom, hogy az unokatestvéred miképp vélekedik a dologról, esetleg finoman rákérdeznék, számíthatok-e meghívóra, vagy a telefonos meghívással vegyem elintézettnek a dolgot.

26/N

2012. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sztem több lehetőség van:

1. Meghívott és küldött meghívót, de még nem kaptad meg, vagy elveszett a postán.

2. Természetesnek veszi hogy elmész és nem küldött meghívót,(ebben az esetben szóban hívott meg).

3. Nem hívott meg, csak elmondta hogy lesz esküvője.

2012. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet azt természetesnek venni, hogy elmegyek valaki esküvőjére ha nem kapok meghívó?
2012. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!