Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok mondani valami jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani valami jó helyet nászútra?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnénk ami nagyon romantikus,tengerparton van és viszonylag jó árban van.....Köszönöm
2012. jan. 15. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Európán belül, vagy kívül?


Európán belül én Siciliába vagy Portugáliába mennék.


Európán kívül pedig Zanzibárra vagy Kubába, ez már szinte csak a nászút idejétől függene :)

2012. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hogy hol lényeg szép és legyen és viszonylag megengedhető árkategória
2012. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Horvàtországba
2012. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha én egyszer nászútra megyek Erdélybe fogok az biztos. Mindegy vágyam oda eljutni. És ha ott leszek megnézem a fazsindelyes házakat és megiszok 5 liter pálinkát.
2012. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régen Tenerife volt a nászút célpontom. Ha rengeteg pénzem/ünk lenne, akkor Tahitira mennék :)
2012. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tetris ***** válasza:
100%

Én valami romantikus pálmafás, homokos tengerparta mennék, ahol csak mi ketten lennénk. Valami Maldív szigetes utacska igencsak tetszene.

Európában talán Firenze lenne az uticél.

2012. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Maldív az nekünk is bejön és valami hasonló helyre szeretnénk menni,ami viszonylag olcsóbb.Sajnos Maldív szigeteki út nem jön ki 600ezernél olcsóbban.Annyit meg akár nászút akár nem inkább elteszek a ,,gyerekprojektre,,
2012. jan. 15. 16:33
 8/10 anonim ***** válasza:
A Kanári-szigetekre szerintem találtok jó ajánlatokat. Én is Maldívot akartam ajánlani, de nekünk az több mint 2 millióból jött ki.
2012. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, Tenerife is egy Kanári-sziget :)
2012. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, tisztában vagyok vele, csak tágabban fogalmaztam meg azt a területet, hisz lehet, hogy egy másik szigetre találnak jobb ajánlatot, mint kifejezetten Tenerifere. De mindenesetre érdemes körülnézni utazási irodáknál. :)
2012. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!