Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tartottátok a lagzitokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tartottátok a lagzitokat? Tudtok ajánlani nekem valami jó helyet ahol finom volt a kaja is?

Figyelt kérdés
Kb. 60 fős lagzi lesz:-)
2011. aug. 31. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
gyökér vagy -.-
2011. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha írsz valami támpontot, kicsit könnyebben segíthetnénk, mert én most szívesen ajánlom neked a Botykapeterdi Pálma vendéglőt, de ha Pesti vagy, sz.rt sem érsz vele.
2011. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

egy megyét legalább írhattál volna:)

Amúgy Tata,Gottwald

2011. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
hát nem sok infót adtál..
2011. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó lenne Budapesten valahol...
2011. aug. 31. 15:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kőbányai Szabadidőközpont(www.koszi.hu)

Az ottani kaját nem tudom milyen,mert vittük,de a terem nagyon szép,amennyire tapasztaltam nem volt drága,és nagyon rugalmasan kezelték a "zárórát".

2011. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

egyértelmű, hogy pest...

a pestieknek csak pest létezik, már megfigyeltem, sose írják oda, hogy hol...azt hiszik, csak pest van a világon....:S

2011. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem csak Pest van Buda is:-) Ha kisebbségi érzésed van, akkor költözz Budapestre ne másokat cseszegess!! Ezt csak a hülye emberek találják ki, még soha nem hallottam senkit aki amiatt ítélne el valakit mert nem Budapesten lakik. Ez a te hülye agyszüleményed... Ha meg valaki ez alapján ítélkezik az primitív, nem kell vele foglalkozni.
2011. aug. 31. 16:32
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem ez alapján ítélkezek és nem vagyok primitív. Odaköltözni meg végképp nem fogok, nem irigységből írtam.


nem egy kérdésnél volt már, hogy ajánljunk ezt meg ezt stb. és mikor már a nyolcadik ember kérdezte meg, hogy mégis, hol a franca ajánljunk, Debrecenbe vagy Esztergomba, mindig az sül ki, hogy Pest...mert az olyan evidens, ugye??


és hogy így elkezdtél vagdalkozni, látszik, ki a primitív...

2011. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy te vagy a primitív. Hanem azok a primitívek akik ez alapján ítélnek. Úgy értem nem minden Budapesti ilyen csak a primitívek. Nem kell velük törődni!!
2011. aug. 31. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!