Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek érdemes vőfélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes vőfélyt fogadni 50Fős lagziba?

Figyelt kérdés
50en leszünk, ebbe benne van a videós fotós zenekar tagjai is. anyu szerint felesleges pénzkidobás, amúgy 45ezerbe kerülne!

2012. jan. 15. 18:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is felesleges. Nálunk anyós szeretett volna, de egy nagyon ügyes barátnő állított össze sok érdekes feladatot, úgyhogy nemigen érződött a hiánya. Nézzetek után a neten, miket lehet kitalálni, van egy csomó példa!
2012. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%

Nem a mutter lagzija lesz !

Mellesleg szerinted nem smucig?!

Amúgy egy házibuli a jó társaságtól,annak hangulatától lesz jó.

Egy esküvőn a vőfély csinálja a jókedvet - profi módon.

Mintha otthoni buliba humoristát hívnál - ne hagyd ki semmiképp!

:))

2012. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem, de egy ember mindenképp kell, aki koordinálja az estét. Erre nyugodtan felkérhetitek valamelyik vendéget vagy akár anyukád, így nem nektek kell lesni az órát és fejben tartani, intézni a programot.
2012. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
18-18! Az anyuka elmondhatja a véleményét, nem? Vagy kuss legyen és pofa be neki, arra jó, hogy felnevelt, de onnantól kezdve ki se nyissa a száját és véleményt se mondjon?
2012. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

utolsó, egyetértek veled!és erősen gondolkodom, mert nálunk a zenészek is tudják koordinálni a dolgokat, illetve játékokban is kiválóak ( voltunk már bulijukba:))

Mindenkinek köszönöm a választ!

2012. jan. 15. 20:10
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kellene vőfény ha esetleg a családban nincs jó beszélőkéje valakinek és ő valami szinten koordinálja az eseményeket!

Nálunk is 50 fős lesz a lagzi, nekünk lesz vőfényünk, ő 20.000 Ft fog kerülni, de nálunk nincs annyira jó beszélőkével rendelkező egyén!

Amúgy sok boldogságot.

2012. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60 fős lagzink volt,és nagyon hiányzott a vőfély.
2012. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekünk 60 fős lesz a lagzink,de párom ragaszkodik a vőfélyhez. Találtunk is egyet,szerintem jó, hogy felkértük, jó lesz, hogy valaki koordinálja a dolgokat. (ő is 45e Ft-ba kerül).

Szerintem érdemes vőfélyt fogadnotok.

2012. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy aki jó beszélőkével rendelkezik,az általában férfi,és már az első egy óra hosszában kapatos(később meg már be van rúgva).Anno mi is így gondoltuk,hogy majd vki nagyszájú férfi irányítja az eseményeket(60 fős lagziban),hát irányította is..Pl. pénzes menyasszonytáncot talált ki,mikor már menyecskeruhában voltam:-S Szó nem volt menyasszonytáncról,pláne nem pénzesről.Elég kellemetlen volt.Én nagyon megfogadnám azt a vőfélyt!
2012. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
mint írtam már, a násznépből tuti nem lesz senki :) a zenekar egyik tagja koordinálná az eseményeket! :) De még mindig nemtudom mi lenne a jobb :) De köszi a válaszokat!!!
2012. jan. 18. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!