Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen sütemények szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sütemények szoktak lenni egy lagziban?

Figyelt kérdés
Nem voltam még esküvőn, de nekem lassan el kellene döntenem, hogy milyen sütemények legyenek! Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2012. jan. 17. 08:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Nálunk volt zserbó, hatlapos, mignon, puncsszelet, kókuszgolyó, kókuszkocka, meg még egy fajta, de annak nem tudom a nevét.

Ja és az elején a pogikkal volt linzer is.

2012. jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

Úgy fogjátok rendelni? Nem kaptatok kóstolót?

Mi vagy 10-12 fajta sütiből kaptunk, megkaptuk hozzá az árlistát is és otthon eldöntöttük, melyikből kérünk.

2012. jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 jersey-69 ***** válasza:
100%

Nekünk ezek lesznek:

Diós kosárka, barack, mandula, fanta szelet, zserbó, kókusz kocka, lajcsi szelet, angol szelet, linzer, hókifli, duna hulláma, kókuszgolyó, non plus ultra. Többi nem jut eszembe, nagymamám a főnök, ő a sütititkok tudója :D

Ezek az általános esküvői sütik kb., ezen kívül még ilyen sajtos rúd meg pogik szoktak lenni.

2012. jan. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szia! nekünk is sok fajta lesz:

elején pogik+rétes+linzer+sós-szezámos kis rudak


később:

kókuszgolyó

barack

zserbó

mandulás félhold

mézes-krémes

kókuszkocka

méteres

isler

vendégváró

mirinda (fanta-szelet)

Lajcsi szelet

pávaszem

rácsos



Hogy minek ennyi ne kérdezd, nálunk is nagymama a főnök süti ügyben :)

2012. jan. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%

Hú, rengeteg sütit fogtok csomagolni :)

Nálunk is rágták a szülők a fülünket, hogy ez kevés lesz.

Aztán kb. úgy nézett ki, hogy jó ha átlagban 2 szelet süti fogyott fejenként (és ez pici zsúrszelet) a lagziban, az összes többit odacsomagoltuk.

Egyrészt addigra már jóllaktak az emberek, másrészt ott van ugye a menyasszonyi torta is, na abból sokan ettek :)

2012. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én nemrég voltam lagziban, és ott mindenféle süti volt, fel sem tudnám sorolni, mivel a nagy részének a nevét sem tudom. ugyh nincs erre szabvány, hogy milyen sütik legyenek egy esküvőn, olyanokat rendelj, amiket szerettek.
2012. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekünk még csak júniusban lesz a lagzink, de mi nem akarunk sok félét. Lesz 2-3 féle sós, pogi meg sajtos, sütiből:

kókuszgolyót szeretnék, valami linzert, ha anyósomék sütnek, akkor lesz még vagy 2-3 féle diós és krémes süti, ha rendeljük, akkor is max 4-5 féle lesz. Nem akarunk túl sokat, plusz ott lesz a torta is. Nem egy édesszájú bagázs :)

2012. jan. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

jah, én vagyok a 3., természetesen lesz még 6-7 torta tutira+3emeletes menyasszonyi...

nálunk is szokás csomagolni, meg minden család szokott hozni vagy egy sütit, vagy egy tortát... :)

2012. jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 jersey-69 ***** válasza:

Nekem nagymamám intézi a sütiket, otthon sütjük mindet a sósak kivételével.Pontosan nem tudom az összes sütit, de azt igen hogy 17 féle lesz. Mi is csomagolunk, és nálunk szokás, hogy a vendégek hoznak tortát is. Szerintem egy hónapig sütin élünk majd... :D

Nálunk a barack a sláger, ez mindenképpen lesz, ebből akármennyit csinálunk, sosem elég...

2012. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Az tuti, szerintem szerezzetek addigra + 1 hűtőt otthonra, + rendes tortásdoboz méretű dobozokat vegyetek a csomagoláshoz :D
2012. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!