Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tánc lagziban, de hogyan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tánc lagziban, de hogyan? (vendégként)

Figyelt kérdés

Jövő héten esküvőre megyek. Eddig megúsztam a táncolást azzal, hogy kicsi voltam. De most már 20 vagyok, úgy hogy illene megmozdulnom és nem végig ücsörögni...

Sajnos annyira szégyellős vagyok, hogy ha társaság előtt kell táncolni, egyszerűen nem hallom ki a ritmust, semmit, csak zaj a zene.

Igazából szeretnék én táncolni, tanították is egyszer nekem a csárdás lépéseit, de úgy érzem mintha ugrálnék, mint egy bakkecske. Szeretnék táncolni egy kicsit úgy, hogy ne legyen égő, és ne legyek frusztrált.

Tudnátok vmi tippet, hogy hogyan gyakoroljak itthon, vagy hogyan kell majd lépnem a táncnál?


2011. aug. 18. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, manapság a lagzi jobban hasonlít egy házibulira, mint táncversenyre. Gyakran táncolnak körbeállva is, akkor ellötyögheztsz feltünés nélkül. Csak ne vidd túlzásba a figurákat!
2011. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Akár csak rólam írtál volna. Kívülállóként könnyen osztom az észt, de vigasztald magad azzal, hogy más se tud jobban. Csak ő nagy ívben tojik rá. Majd nézd meg a táncolókat. Kevesen vannak, akik foglalkoznak a ritmussal.



Mondjuk az én igazi módszerem az az ital. No nem részegségig csak annyit, hogy már ne érdekeljen, hogy hogyan táncolok. Ne érezzem azt, hogy mindenki engem néz. nyilván aki nem iszik, annak 1 pohárka valami is elég. Ez az én tuti módszerem.

2011. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tökmindegy ! 1 az hogy már úgy is sötét lesz .2 meg hogy mindenki már úgy be lesz baszva az igen után hogy már nem bír a lábán maradni .Lagzikon meg a módi mindig az egymásba ölelkezős vagy a pénzes menyasszony tánc ! Amúgy fiú vagy vagy lány ? De az sem lényeg hagyd hogy a partnered vezessen . Ja meg igyál egy kicsit hogy bemelegedj :P !
2011. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Felénk divat, hogy a lagziról készült felvétel körbe jár a lagziban résztvevők között. Na én inkább ekkor érzem magam mindig kellemetlenül. :)
2011. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ja igen azt kihagytam, hogy lány vagyok:)

A barátom is hasonlóan érez a tánc iránt mint én. Csak ő bátrabb, meg ő szereti az ilyen mulatós zenéket, én meg egy kettőre meg sem tudnék mozdulni.

Hát az alkoholra én is gondoltam. Legutóbb mikor megkínáltak pálinkával a rokonságban, csak ülni bírtam,mert szédültem, de annyit beszéltem, hogy még életükben nem hallottak annyit beszélni, ugyanis csendes leányzó vagyok.

Amúgy milyen lépések vannak az ilyen mulatósokra? Mert nekem földbe gyökerezik a lábam ha táncolnom kell....

Sőt legutóbb keresztapukámmal kellett táncolnom, de 2x ráléptem a lábára XD :$

2011. aug. 18. 14:35
 6/14 anonim ***** válasza:
Ugrálj, mint egy bakkecske. Mások is pont így csinálják. :)
2011. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Keress rá a youtubon! van egy csomó lagzis felvétel. Ott aztán vannak ilyen lagzis táncok is.
2011. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl görcsölöd ezt az egészet.Régebben én is azt hittem,hogy nem fogok tudni táncolni,ezért nem is jártam szórakozóhelyekre.Aztán egyszer elhívtak,és megláttam a többieket hogyan táncolnak....hát láttam pár érdekes mozdulatot:D Jó,mondjuk egy diszkó más mint egy lagzi,de ott se kell egy egész koreográfiát bemutatni.Szerintem is igyál,persze ne a sárga földig,mert akkor nem csak a földön akarsz majd táncolni,hanem az asztalon is,tapasztalat!:D

Szóval igyál valamit,ami ellazít,aztán menjetek a barátnőiddel,vagy a barátoddal táncolni egyet.Képzeld azt,hogy senki nincs ott a teremben,csak te vagy.Ne foglalkozz mással,csak érezd a ritmust,és táncolj úgy ahogy jól esik!:)

Jó szórakozást!;)

2011. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jaja ott a youtube :) ! Amúgy meg tényleg enged el magad és ha körül nézel akkor láthatod hogy a többi vendég sem profi táncos . És másrészt meg nem is te leszel a menyasszony mert akkor néznék hogy hogy táncolsz . De a tánc sem kötelező lehet ülni is . Szerintem enged el magad és ne szorongva menj oda hanem azért hogy egyszer jót mulass és jól szórakozz ! :)
2011. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt már nem lehet csodát művelni, kivéve, ha született tehetséged van hozzá...

Magamból indulok ki, a szalagvaatónkra a palotást hetekig gyakoroltuk, az olyan botlábúak, mint én, utána sem csinálták normálisan.

Én a helyedben tojnék rá, nem táncolnék, ha az ifjú pár vérig is sértődne (ami úgyis nonszensz). ami nem megy, nem kell erőltetni.

2011. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!