Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy max 10 személyes esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy max 10 személyes esküvőt szeretnénk! Kb ennyibe kerülne budapesten?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Max 10 személy? És esküvő után szeretnétek lagzit? Úgy értem, hogy kibérelni egy helyet vagy ilyesmi? Mert ennyi fővel sokkal jobban megérné, ha pl egy étterembe mennétek, ahova előre szóltok, hogy egy elkülönített helyiségre vágynátok.

Na most nem tudom, hogy mit számoljak az árba. Ha azt mondom, hogy mondjuk ételek, italok, pincéreknek borravaló, torták és esetleg valamennyi a hely kibérlésére én olyan 100-130 ezerre saccolnám. De ez egy durva tipp. Függ attól is, hogy egyáltalán kell e valamilyen plusz fizetnetek, hogy az étteremben elkülönített részt szeretnétek, milyen kajákat akartok, hány és milyen tortát, sütiket és persze pia dögivel :) Egy kis plusz infot tudnál még adni?

2012. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát lagzi éppen nem került szóba.. Délután egy polgári esküvő, utánna ennek tiszteletére egy étteremben egy vacsora meg torta... szimpla egyszerű esküvő 10 emberrel:)
2012. jan. 23. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ha mondjuk előre rendelsz 2-4-6 személyes tálakat, az kb. 1500-2000Ft-ra szokott kijönni, per fő. Ha csak egy kajálás, akkor számolhatsz még mondjuk 3 üdítővel, vagy sörrel, ez 500/sör áron 1500, vagy 300ft/üdítő és akkor kb 1000ft. Ez így max 3500Ft/fő. Rendelsz egy tortát (nem esküvőre), mondjuk egy rendes (nem zsúr) torta, max 5000Ft

Vagyis 10*3500+5000 a tortára, az 40.000


bár a pesti árakat nem tudom, ez Pécsett kb. így nézne ki. Még egy 30.000et számolj rá, annyi tuti elég, ha nem kell terembérlést fizetni (már miért kellene, hisz csak kajáltok, semmi extra). Azt kérdezd meg az étteremben, hogy be lehet-e vinni a tortát, vagy esetleg ott is tudnak biztosítani

2012. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mi esküvőnk novemberben a következő volt:

26 fő szombat délben. Csak polgári szertartás Budapesten, találtunk egy éttermet a közelben, ahol svédasztalos ebéd van minden szombaton az étterem emeletén, ahol sokféle és bőséges kaja volt. Igaz, hogy nem szóltunk, hogy esküvőre foglalunk asztalt, így nem volt díszítés, de ennyi emberre üdítőkkel / sörökkel + kávéval együtt 56.000 Ft-ot fizettünk és 100%-ig elégedettek voltunk vele, ma sem csinálnánk másképp.

2012. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!