Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik a legjobb minőségű,...

Melyik a legjobb minőségű, legtartósabb kerítésfesték márka (ár nem számít)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kerdest egy festek szakuzletben kell feltenned, ahol megkapod a valaszt!
2012. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyakorlati, tulajdonosi tapasztalatok számítanak, nem kereskedői.
2012. jan. 25. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Fémre mindenképpen a Hammerite-ot tudom javasolni. Fára pedig a Sadolint
2012. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előző hozzászólóval: a Hammerite csak egy túllihegett márka, hogy kevesebbet kelljen dolgozni. Oké, hogy 1-2 rétegben elég, de 2 év után nekünk elvitte a rozsda... 2 réteg alapozó, 2 réteg festék. Cellkolor matt fekete kerítésfesték sztem a legjobb. Festéket 6-8 évente ismételni kell.


Fára szerintem a Lazurán a legjobb, hasonlóan két réteg alapozó (UV, bogár, gomba, penész ellen) - az első lehet lenolaj- és két réteg lazúr festék. Festéket 3-5 évente ismételni kell.

2012. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elég nagy különbség van árban a két termék között, több, mint kétszeres eltérés, némelyik boltban háromszoros.

Noha az ár nem számít, de valóban csak márkanév és felkapottság lenne a Hammerite árának oka?

2012. márc. 21. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:
mi fémkerítésre a Cellkolort választottuk, fa kerti bútorokhoz pedig a Borókát és tökéletesen meg vagyunk vele elégedve. Nem pattogzik, nem rozsdásodik semmi, a színét is tartja a tűző nap ellenére!
2012. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!