Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Létezik ingyenes házasságkötés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ingyenes házasságkötés Budapesten? Nem szeretnénk semmilyen nagy bulit, sem vacsorát, csak mi ketten + a két tanú.

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy Hódmezővásárhelyen ingyenes, Budapesten tudja valaki, hol lehet ingyen házasságot kötni?

Köszi a válaszokat.


2012. jan. 28. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a XVIII. kerületi polgármesteri hivatalban volt a házasságkötésünk és a ceremónia ingyenes volt, csak a különböző szolgáltatásokért (pl.: zene, videós, pezsgő, gyertya.... stb)kellett fizetni.
2012. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
A házasságkötés 2 tanúval MINDENHOL ingyenes, felhajtás nélkül. Ha bármit akarsz hozzá (pezsgő, vers, ének, gyertya stb.), az kerül pénzbe. Meg az, ha nem csak a 2 tanú van, mert olyankor "terembérletet" is számolnak.
2012. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Akkor ha felhívom a lakóhelyem szerinti önkormányzatot, akkor ők tudnak ebben segíteni? Mi semmit nem szeretnénk, csak összeházasodni, és a többit majd a nászúton megünnepelni. :)

Inkább arra tettünk félre.

Remélem nem kell sokat várni és kapunk időpontot :))

Köszi

2012. jan. 28. 18:36
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Így van, mindenhol ingyenes.
2012. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A második házasságom nekem is ingyenes volt max. a pezsgő

aszem 1500 Ft-volt össz-visz,

Aztán nálunk volt álló fogadás én még előző nap főztem pacalt a társaság kívánságára volt hideg tál szendvics milánói és két nagy torta.

Szép volt :D

Sok boldogságot!!!!

2012. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! :)
2012. jan. 28. 18:41
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Igen, az önkormányzatot fel lehet hívni, de időpontot kérni csak személyesen lehet, és mindketten menni kell. 30 nap a várakozási idő, ez alól a jegyző adhat felmentést indokolt esetben (ha pl. terhes vagy).

Télen kevesebb az esküvő, így szerintem lesz időpont akár szombatra is. De ha nem ragaszkodtok a szombathoz, egyéb időpont biztosan lesz.

2012. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a 10. kerületben volt egy éve, ingyenesen házasodtunk, és még pár vendéget is vihettünk a tanúkon kívül. Ott azt hiszem, 8 vendégig ingyenes, mert annyi fér be a kisterembe, a nagyobbért már fizetni kell bérleti díjat.
2012. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%

Úgy tudom, hogy kéttanús, ingyenes esküvők esetén nem lehet a szombatot kérni, azért nem teszi tönkre az anyakönyvvezető a szabad hétvégéjét.

De úgy tudom, hogy még ha ez nem is számítana az anyakönyvvezetőnek, akkor sem lehetséges.

2012. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Nekünk szombaton volt, és ingyenes volt így is. Más napon egyszerűen nem tartanak esküvőt a hivatalban, így nem is tudtunk volna válogatni.
2012. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!