Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Köszönőajándékot szeretnénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köszönőajándékot szeretnénk adni a barátainknak és a családtagjainknak tudnátok segítséget adni, hogy mit kellene? Olcsóbb árkategóriában vagy webáruházat ahol tudok vásárolni olcsón

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:

attól függ, neked mi az olcsó


[link]

2012. febr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt már én is néztem, de nekem annyira nem tetszettek. V.ki tudna olyan oldalt ahol mini pálinkát lehe rendelni?
2012. febr. 1. 10:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Googleba beírod, rengeteg találatot ad ki. De ez igazán nem az alacsony árkategória - jobb, ha felkészülsz.
2012. febr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


rákerestem és ezt találtam.

2012. febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok.

erre én is gondoltam már, és kitaláltam egy költséghatékony kivitelezést.

Lehet venni üresen is ilyen kis üvegeket:

[link]


Lemosod róla a címkét, ebbe tölthetsz házi pálinkát, vagy bármit, amit gondolsz

Az elejére lehet ragasztani képet-szöveget rólatok, a tetejére is valami kis díszt

Pl.:

[link]


Így lehet akár ültetőkártya is egyben. Egyik oldalán a név, másikon a képetek

2012. febr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Egyedi hűtőmágnesek. Sztem nagyon kreatív, és nem olyan drága

:)

2012. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi gyujtottunk kavicsokat a duna parton és vettünk magnescsikot, pillanat ragasztot uvegfesteket és dekoraltunk.... Jo közös program es egyedi.
2012. febr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Esetleg vehetsz organza kis tasakokat, és abba tenni valamit kis apróságot + kép rólatok az esküvő dátumával.

Pl. most van akcióban a talán az aldi-ban 10-12 darabos szív alakú úszógyertya, olyat bele... Vagy sima illatos mécsest... Marcipán szívet vagy bonbont...

2012. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Mi megegyeztünk a fotóssal, a jegyesfotózás képeiből készíttettünk üdvözlőkártyákat, mellé egy bonbon csipkébe csomagolva szalaggal átkötve, nekünk tökéletes volt, szerintem nem kell túlzásba vinni. Persze ez csak saját vélemény.

Ráadásul van fotós, aki a jegyesfotózást az esküvői mellé ajándékba adja, pl. ő is: riccio.hu

2012. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!