Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen táncok vannak egy esküvőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen táncok vannak egy esküvőn?

Figyelt kérdés
Tudok a nyitótáncról, gyertyafény keringőről, menyecsketáncról és menyasszonytáncról, de mik ezek, mikor vannak, milyen zene szól alattuk és milyen apropóból vannak? Illetve van még máskor is tánc vagy ezek sem szoktak egyszerre jelen lenni? Egyáltalán nem tudom, sohase voltam esküvőn de érdekelne.
máj. 17. 09:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos a lakodalmakon a minősíthetetlen zene, az alkoholista vendégek és a bunkó vőfély primitív poénjai erősen korlátozzák a táncok lehetőséget.


ÁSÉS gyűjtés a témában:


"Menyasszonytánc figurák: kézbekulcsoló pörgés, aztán másik kézzel másik irányba pörgés, és ennyi! Gyorsan megúszás. Ennél gyorsabban megúszás lehetősége párok egyszerre ketten megtáncoltatás menyasszonyt (egyúttal elkerülés féltékenykedést pár női tagja által, hogy csávója külön is táncolás).


Zenekarok számok tudása! Repertoár kinyomtatás, számdiszkrimináció: lassúk, sláger magyar, sláger külföldi, táncolós, latin. 3 körül Pedro kocsmájábant már kérhetés. Zenekar szünetelés alatti zenék berakása. Zenekar taglétszámtól függően különböző összeállítása, dobos esetén annak dobolási stílusa, szintén zöld zakó, feltűrő, hanyag megcsinált zenélés. Állítólag élvezés ettől még. Lányok Házibuli zenéje (vékszupákszupáksz) vagy Madonna, fiúk EDDA vagy Demjén számok kérés, menyasszony/vőlegény körbeállás összeölelkezve éneklés. Ez mondjuk talán a legőszintébb részének levés egész esküvőnek.


Éjfél felé haladás egyenlő zenakari tagoknak részegbalfasz táncolással egyre többször nekibaszódás valaki. Első párat zenészek tűrés "bidbull"-szerű kényszeredett vigyor/vicsorgással, sokadik eset után már mikrofonba bemondás (közben zene lehúzás, csak szinti-tempó futni hagyás), hogy ha még egyszer zenekari tagoknak és/vagy hangszereknek dőlés/esés, azonnali zene megvonás. Ezt már nagyon részeg "szépapa" (eleve már mi kifejezés ez) meghallás, terem túlfeléről üvöltés zenekar felé, mindenféle trágárság "anyátok picsája, semmirekellő zenészek, ha már fizetlek bennetek játsszatok rendesen egész éjjel, ne nyavalyogjatok, mint a fürdős kurvák. Műveszek. Mind szemét ingyenélő tróger."

máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Húú de haragudj de ebből semmit se értettem. A mondatoknak semmi értelmük, tök magyartalan az egész...
máj. 17. 09:28
 3/32 anonim ***** válasza:
0%

2.


Nem ismered az "ásés" blogot? Ott direkt ilyen az egész, kell egy kis idő, mire megszokja az ember, de zseniális.


[link]

máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%

Pl. ilyen:



[link]



39F incel

máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Nem ismerem de én inkább magyarul beszélnék ha lehetséges.


Mi az az incel?

máj. 17. 09:59
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Az incel az, akinek nem is lesz esküvője.
máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
16%

6.


Sokuknak valahogy mégis lesz, "Deák Ferenc, még mindig segít". Ezek az esküvők annyiban különböznek a többitől, hogy... igazából semmiben. Irreális fogadalmak, gagyi zene, és mindenki azért megy oda, hogy potyázzon, úgyis mindenki tudja, hogy 2-3 év múlva válás.

máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Én spec nő vagyok, nem incel, épp hétfőn lesz a 2. házassági évfordulónk. Majd egy év múlva jelentkezem, biztos elváltunk-e már.
máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%

8.


Hiteles papírokkal alátámasztva? Kétlem. Így meg lehet mondani akár 30 éves házasságot is, ki tudja/fogja ellenőrizni? Erre jó a gyakori, a hazudozás terepe.

máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Tegyem ide ki a házassági anyakönyvi kivonatunkat, vagy mit értesz ez alatt?
máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!