Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elég vegyes ízlésű lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég vegyes ízlésű lesz a násznép, így több fajta sütiben gondolkodom. Szerintetek ez a lista elég? Plusz a párom nagynénje biztos süt még vmit.

Figyelt kérdés
Lenne zserbó, kókuszgolyó, puncsszelet, muffin, diós kosárka, lajcsi szelet, linzer, lúdláb, non plus ultra, mézes süti, sacher torta, csokitorta, gyümölcstorta. köszi!
2012. febr. 15. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bőven. Aki ennyiből se tud választani, az magára vessen.
2012. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek ez elsővel. Ezek tökéletesek lesznek! Sok boldogságot! :)
2012. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is bőven elég.

Nálunk aprósütinek puncsos, citromos és csokis mignon, kókuszgolyó, mini zserbó és mini ischler volt, a 3 torta pedig túrós-gyümölcsös, sacher és Esterházy volt.

Meg persze a menyasszonyi torta!

2012. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöm! igen, vmi ilyesmit gondolok én is. ha ennyiből nem, akkor semmiből. és ez ugye kielégíti a II. kerületi vendég és a traktoros bácsi igényeit is?
2012. febr. 15. 15:45
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok, II. kerületi, és igen, az én igényeimet is kielégítené :))))))
2012. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapám 72 éves, és traktoros volt. Ezek között 3 kedvence is ott van.Szóval, pont jó!
2012. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi :) nem rosszindulatból írtam a II. kerületet, hanem, mert tényleg lesz onnan is vendég és tényleg lesz parasztbácsi is. szóval megnyugodtam :)))
2012. febr. 15. 16:54
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg (de ez már tényleg plusz) valamelyik helyett lehetne sós sütemény. Hátha van aki nem szeret vagy nem ehet édeset.
2012. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
pogácsa lesz, igen, a vacsora előtt, meg után is. ezt elfelejtettem írni.
2012. febr. 15. 22:32
 10/16 anonim ***** válasza:
Én még esetleg azt nézném meg, hogy van-e esetleg a vendégek között cukorbeteg, mert akkor nekik lenne valami diabetikus. De egyébként csatlakozni tudok az előttem írókhoz, aki ennyiből nem tud választani, annak úgy kell. Sok boldogságot!:)
2012. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!