Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudtok olyan templomot mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan templomot mondani, ahol biztosan összeadnak minket úgy, hogy egyikünk nincs megkeresztelve?

Figyelt kérdés

A párom római katolikus (legalábbis így keresztelték, a vallást nem gyakorolja).

Nagyon szeretne templomi esküvőt, de én ezért nem szeretnék keresztelkedni.

Úgy tudom, vannak templomok, ahol így is összeadnak, és vannak, ahol nem.


Elég sok templom van budapesten, amúgy is nehéz választani, és nincs időm mindegyiket körbejárni :)


Tehát valaki tudna olyat, ahol nem kötnek ebbe bele?


2012. febr. 16. 13:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
most megvagytok, vagy nem vagytok? azt írod, egyikőtök sincs, viszont a párodat római katolikusnak keresztelték? csak én nem értem? egyébként szerintem anélkül nem fog összeadni katolikus pap, de még talán a református sem.
2012. febr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
67%

Az én férjem nem hívő, és meg sincs keresztelve.


Mégis összeadtak minket 6 évvel ezelőtt egy református templomban. Nem kellett megkeresztelkednie. "Csak" annyi történt, hogy megkérdezték, mindketten reformátusok vagyunk-e, és mi azt mondtuk, hogy igen...

2012. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, picit félreolvastad, egyikünk NINCS :D


2. válaszoló, igen, én is valami ilyesmiben reménykedem.

Nem sok kedvem van az egészhez, nekem megfelelne egy sima polgári is, de ha a párom ennyire szeretné...

2012. febr. 16. 13:33
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

Az első válaszoló jól olvas.. csak a te olvasásoddal van baj:


Tudtok olyan templomot mondani, ahol biztosan összeadnak minket úgy, hogy egyikünk nincs megkeresztelve?

A párom római katolikus (legalábbis így keresztelték, a vallást nem gyakorolja).

TE MAGAD ÍRTAD.


Tehát a párod katolikus... te meg nem vagy hívő így nem igen ad össze senki.

2012. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
1. vagyok :) bocsi, tényleg félreolvastam. Akkor bocsánat. Így már szerintem nem gond, bár a katolikusok akadékoskodóbbak.
2012. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
negatív leszek... ha egyikőtök sem gyakorolja a vallását, akkor MINEK?? ezt a párodtól is kérdezd már meg! amúgy elméletben pogányt nem esket senki, de reformátusban sajna már előfordul, sőt azt hiszem, h evangélikusban is. konkrét templomot szerencsére nem tudok. tényleg bocs, ha bunkó voltam, de ez most kicsit kiakasztott...
2012. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Bocs az Offért, de egy ismerősöm pont ebben a helyzetben van (hacsak nem te vagy az)

Ha jutottál valamire, írd meg légy szíves.

Sok boldogságot! (akár keresztelővel, akár anélkül)

2012. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
52%
4. válaszoló! De igen, összeadják őket így is... Katolikusban nem, az tuti!!! De reformátusban és evangelikusban igen.
2012. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
8. de miért is adna össze egy katolikust és egy nem hívőt egy protestáns lelkész?
2012. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Vidéken összeadják őket katolikus templomban is. Ott elég, ha egyikük meg van keresztelkedve.
2012. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!