Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek Pest megyében egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Pest megyében egy 40 fős esküvőt mennyiből lehet kihozni?

Figyelt kérdés
Már elkezdtem kérni árajánlatokat csak kíváncsi lennék mások mennyiből jöttek ki polgári-templomi és utána egy lagzival?
2012. febr. 24. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
fél milla kb.
2012. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak? Az eléggé keveslem bár jó volna :)

úgy értettem az árat , hogy :


Ugye polgári utána templomi

esküvői ruha, cipő, fodrász, smink,

zenekar

fotós

vacsora 2 menűs esetleg még éjfélkor valami

vőfély

díszítés a teremben ahol épp lenne

torta


Nagyából ezek jutottak eszembe


Köszönöm azért az eddigi választ is és a többit is :)

2012. febr. 24. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Budapesten volt, ennyi fővel 600 ezer forint.
2012. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alaphangon kijöhet félmillióból, de ha kicsit is szebbet/jobbat akarsz, akkor az 1 milliót is simán rá lehet költeni. Meg persze határ a csillagos ég...


(Egyik családtagom most szervezi - Pest-megye, 95 fő - nagyjából 1,7-2 millió lesz a vége)

2012. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. nekunk Velencén lesz 60 fovel, templomival, lagzival, 600.000. a meghívot, dekort, ultetôkártyát én csinálom. ok, vofély nem lesz (nem akartunk), zenészek ingyen jônnek, mert a párom unokatesoja és haverja zenél majd. de mivel a párom nem magyar állampolgár, a papírjait fordíttatnunk kell, ami 50.000 ft plusz a rokonainak és a távolrol érkezôknek szállást biztosítunk. így lesz 600.000 mindennel.
2012. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!


kértem éttermektől árajánlatokat még nem kaptam.

2012. febr. 24. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!