Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fővárosi lagzi 30 fővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fővárosi lagzi 30 fővel mennyiből jöhet ki?

Figyelt kérdés
Budapesti étteremben tervezzük az esküvőt, 30 fő lesz plusz két gyerkőc. Egy sima menüt tervezünk (leves, négyszemélyes tálak, valami kis desszert), italoknál csak bor, sör, üdítők, illetve egy pohár pezsgő és egy aperitif mindenkinek. (rövidet nem szeretnénk, mert sztem az nagyon megdobná a számlát...) És természetesen egy torta. Szerintetek ki lehet ezt hozni 9000 Ft/fő alatt Bp-n? Ráadásul külvárosi éttermeket néztünk, és ahogy számoltuk, minimum ennyi...
2012. jan. 9. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk 11 volt a kaja,32 főre.De még hozzájött a többi,amire nem is gondolnál..2,5 millió volt.Ez a Hotel Marriottban volt.
2012. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ebből kb. mennyi volt nálatok az ital? Mert én arra ugyanannyit számoltam nálunk, mint a menüre, tehát mondjuk 3200 a menü, 3400 az ital, a maradék pedig a sós pogi, pezsgő, welcome-drink.
2012. jan. 10. 00:49
 3/12 anonim ***** válasza:

:) Nekünk 33 fő volt a 10. kerületben 2 hónapja.

Nekünk kb 700.000 Ft ba volt az egész.

Mindenki azt ivott amit akart, de nem fogytak az alkoholos italok.

A vacsora+ital volt összesen 133.500 Ft.

Ha nem flancolsz, és utánanézel az áraknak akkor kilehet hozni ennyiből.

2012. jan. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pár napja egy hölgy azt állította, hogy nekik 1300 Ft/fő volt a kaja a Ring Fogadóban. Igaz, 15 km-re Pest határától, de hátha ez még belefér. Nagyon jó kis ételsor volt, amit leírt. Persze, hogy adagra mekkora volt, nem tudni. Nézd meg a neten.
2012. jan. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekünk júniusba lesz 20 fő+4 gyerek.Nálunk a 4 személes tál drágább lett volna,így úgy döntöttünk,hogy menü lesz:Leves + főétel:ami annyit tesz,hogy 1 tányéron /fő 2 féle hús és két féle köret lesz és természetesen 2 féle savanyúság.Az Ital csak üdítők+ kávé korlátlan(kb. 5 óra időtartamra)

Az étel 4000,az ital is 4000/fő(ezt egy kicsit sokallom,de nagyon szép a hely és ott szeretnénk tartani az esküvőt XI.ker).Aprósütit vihetünk.Gyerekekre van kedvezmény.

Nálunk a komplett esküvő meg fog állni max.350eFt-ban mindennel együtt úgy,hogy rám varják a ruhát,de nem kell megvennem,hanem enyém az első kölcsönzés(60-70 lesz)

2012. jan. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hasonló menü volt, létszám is kb ennyi másfél éve.

Az étterem 200-ra jött ki végül.

Mindennel együtt volt kb. 700. De ebben benne vannak a ruhák, gyűrű is, szóval minden.

Nem Budapesten volt, de Pest megye, szerintem nincs akkora különbség.

2012. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem még nézelődünk egy kicsit, mert azért úgy látom, hogy lehetne itt még spórolni :)
2012. jan. 10. 12:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Az ital külön volt,ez az étel.Bort,sört ők állták,én vettem a rövidet kb 100-150 ezerért.

Első voltam.


1300-ért érdekes lehet az a kaja.....

2012. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kinéztünk egy helyet, ahol 6000 Ft a tarifa. Az étel (leves+négyszemélyes tálakon többféle sült+vegyes köret, korlátlan fogyasztás borból, sörből, ásványvízből és üdítőből, illetve egy pohár pezsgő. Dobos étterem, a 18. kerületben van. Van valakinek tapasztalata a helyről?
2012. jan. 11. 15:17
 10/12 anonim ***** válasza:

8.


Én is nagyon furcsállom, mert a Pest környéki árakat 10 ezer körülire becsülném, bennem is volt, hogy felhívom ezt a fogadót, hogy tényleg igaz-e, olyannyira hihetetlennek tűnik számomra. De még nem tettem meg.


Ez volt az a kérdés, ahol ezt ajánlották, 18. válasz: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__2..

2012. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!