Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Keresztlányom esküvőjére, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztlányom esküvőjére, aki egyben unokahugom is mennyi pénzt illik adni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

He-he :)


Olvasd el ezt, friss még és garantáltan összezavarodsz majd:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__2..

2012. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit még jó szívvel tudsz neki adni, anélkül, hogy te magad sajnálnád azt az összeget.
2012. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha arra a véleményemre lennél kíváncsi, amit leírtam az előző kérdésnél, újabb vita lenne :) inkább annyit adj, amennyi nem terheli meg a családi kasszát :) vagy van még egy megoldás: ajánld fel a segítséged. Tortát veszel, cipőt, menyecske ruhát. :) ez is segítség :)
2012. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Keresztapámék, aki egyben a nagybátyám is 50eFt-ot adtak, 7-en jöttek el, ebből 2 kiskorú gyerek volt. Ha tudtak volna, szerintem adtak volna többet is, de akkor épp csak alkalmi munkából tartotta el a 3 vele élő gyermekét és a feleségét. Szóval szerintem is annyit, amennyi még nem megterhelő és szívesen adja az ember.
2012. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Részletkérdés, de azért kiegészítem azzal, hogy nyugdíjas tűzoltóként voltak az alkalmi munkái.
2012. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Off: Párom alig várta, hogy nyugdíjas tűzoltó legyen, mert ők jól keresnek (nem alacsony a nyugdíj, és még fiatal is, úgyhogy tud munkát vállalni) persze most már nem sok esély van rá, hogy 40-45 évesen elmenjen nyugdíjba...


Kérdésre válaszolva: Én annyit adnék, amennyit tudok. Ti érzitek, hogy mennyit engedhettek meg magatoknak. Meg gondolom van még idő az esküvőig és még lehet egy kicsit spórolni rá.

2012. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12 évvel ezelőtt unokatesóm házasodott anyumék voltak a keresztszülők és emlékezetem szerint 30 vagy 50 ezer lett adva, meg ezen felől rengeteg minden fizetve
2012. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50-100E ft között.de persze ez az anyagi helyzetedtől is függ.
2012. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

Off:

Igen, ez nagy mocsokság az államtól. Fogalmuk sincs arról, hogy min mennek keresztül a tűzoltók.

On.

2012. febr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elvileg a keresztapa a násznagy,tanu,(nálunk hagyomány szerint)tehát neki rendesen oda kell tenni magát!Nekünk májusban volt az esküvő,nem dúskálunk a pénzben és a kerszetszüleim sem,de 100 ezret kaptunk tőlük!ketten voltak+3 kiskorú gyerek!És még hoztak italokat,sütiket,kávét...

De ez mindenki anyagi helyzetétől függ!Sajnos!

2012. febr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!